31.5.2015 – Blatiny, Summer Wind Cup, M ČR, CACT, bodovací – coursing

Pořadatel: NorthWind Club

Místo: JK Blatiny: Milovy, Sněžné, GPS: 49.6549981N, 16.0996578E

Vedoucí tech. obsluhy: R. Nevěčná

Rozhodčí: J. Jehličková, Z. Kubištová, V. Kučerová Chrpová, E. Matušková

Startovné: 1. uzávěrka:500 Kč první pes, 450 Kč druhý až čtvrtý pes jednoho majitele, další

                  psi jednoho majitele zdarma. 50 Kč sleva pro členy KFP. 

                 2. uzávěrka: 550 Kč první pes, 500 Kč druhý až čtvrtý pes jednoho majitele, další

                 psi jednoho majitele zdarma. 50 Kč sleva pro členy KFP.

Trať: Středně technicky náročná, louka v mírně kopcovitém terénu, 300-700 m /600-1000 m

Ceny: Mistr Čech, CACT, R. CACT – věcné ceny, 1.-6. místo - medaile, diplom

          Nejlepší jedinec dne: 50% sleva na pelíšek, nejlepší pes a fena dne: krmení Sam´s

          Field

 

Faraónský pes mix

1. Barissa Nut Wai Wad (Jitka Kutiová)                             173+172=345, CACT, Mistr ČR

2. Firenze Amon Sul Farafra (Florine Nguyenová), pes       173+168=341, R. CACT, Mistr ČR

3. Aiwa Nia Wai Wad (Jitka Kutiová)                                163+173=336

4. Fariv Putimská brána (Martin Kříž), pes                          170+165=335

5. Femme Fatale Farafra (Pavlína Pipalová)                         168+166=334

6. Northgate´s Queen of Diamonds (Florine Nguyenová)    168+166=334

7. Fibi Putimská brána (Monika Coufalová)                        166+166=332

8. Ghebbi Putimská brána (Radka Nevěčná)                      165+164=329

 

Sicilský chrt feny

1. Alisa (Lucie Adámková)                                                   173+175=348, CACT, Mistr ČR

2. Nyna di Ragalna (Jitka Kutiová)                                      168+172=340, R. CACT

3. Anharbn Yellow Roses (Lenka Fridrychová)                   167+167=334

 

Maďarský chrt fena

1. Aureola Mobilis in mobile (Ladislav Garay)                     175+174=349, Mistr ČR, Nej.f.dne

 

Greyhound fena

1. Ina's Fashion Adorable (Eliška Matušková)                     166+166=332, Mistr ČR

 

Saluki mix

1. Elmas Nadir Danone (Jana Jarolímová), pes                    171+174=345, CACT, Mistr ČR

2. Ghamseh Golnaz Danone (Gabriela Holánková)              170+174=344, CACT, Mistr ČR

3. Anis Avatar Pinc (Mag Edith Reitter), pes                       166+170=336, R. CACT

4. Emira Parsa Danone (Gabriela Holánková)                      161+172=333, R. CACT

5. Ayman Deluca Moravia (Hana Kopecká), pes                 162+156=318

6. Aliyah al Zahra (Ivana Mocová)

(1x Disk)

 

Afgánský chrt mix

1. Alejandro Dooty (Pavlína Halmazňová), pes                   166+170=336, Mistr ČR

(1xN)

 

Sloughi mix

1. Lajjina Bohemia Genao (Věra Malátková)                       172+172=344, CACT, Mistr ČR

2. Victory Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)               170+170=340, R. CACT

3. Vahab Bohemia Genao (Jana Tomešková), pes               167+162=329, Mistr ČR

4. Zahra Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                  166+160=326

 

Azavak mix

1. Vuai ak Ilaman (Václava Lukešová), pes                         171+173=344, Mistr ČR

2. Anisah Ginever (Václava Lukešová)                                171+168=339, Mistr ČR

 

Deerhound fena

1. Shagiead Just Good Friends (Olga Brandová)                 167+172=339, Mistr ČR

 

Španělský galgo mix

1. Hot Isle Edgardo (Hana a Tomáš Richterovi), pes      171+174=345, CACT, Mistr ČR          

2. Cous-Cous Regaliz Miel (Olga Brandová)                  169+174=343, R. CACT, Mistr ČR

3. Cous-Cous Regaliz Dulce (Hana a Tomáš Richterovi) 171+170=341                

(1x N)

 

Barzoj pes

1. Beleg Heru von Dretowitz (Kateřina Miklová)                151+171=322, Mistr ČR

 

Basenji feny

1. Avant Garde Manominoko (Y. + K. Mannetje)               171+171=342, CACT, Mistr ČR

2. Bikilu Kandali Santon (Yvona Noveská)                         171+171=342, R. CACT

3. Alla Saidy Habibi (Ladislav Soros)                                  168+171=339

4. Cayamba Mayoko Lady Congo (Jan Bárta)                    165+168=333

5. Isoke Hanáček (Alena Jozífová)                                      153+168=321

6. Energy Endless Love Lis Glamur (M. + M. Novotní)       145+173=318

 

Basenji psi

1. Dungu Wabu Asthenia (Kateřina Beránková)                  172+173=345, CACT, Mistr ČR

2. Amigo Kwaku Maybe Dog (Kateřina Beránková)           170+173=343, R. CACT

3. Falsafa Salasirian (Denisa Sorosová)                                168+168=336

4. Faro Old Legend´s (Markéta Horáková)                          169+164=333

5. Moyo Usono ti-n Abou Teka (Y. + K. Mannetje)            162+169=331

6. Coffi Sandali Santon (Yvona Noveská)                           160+170=330

(1x Disk)

 

Italský chrtík mix

1. Giorgina Annaperla (Andrea Vachová)                            171+176=347, CACT, Mistr ČR

2. Abia Asma Annaperla (Andrea Váchová)                       170+173=343, R. CACT

3. Casablanca di Sangue Regale (Jiří Švestka)                     171+172=343

4. Esserino Annaperla (Helena Šebestová), pes                    170+172=342, CACT, Mistr ČR

5. Diamante di Sangue Regale (Moniak Plchová), pes         173+169=342, R. CACT

6. Earleen Annaperla (Helena Šebestová)                            171+169=340

7. Atilo Brai Chmelnicki (Ludmila Tomanová), pes              170+168=338

8. Bellen Dora Grey (Martina Červeňáková, SK)               169+170=337

 

Italský chrtík sprinter psi

1. Eterno di Sangue Regale (Martina Červěňáková, SK)     173+173=348, CACT, Mistr ČR

2. Hero Feritte Bugsy (Vendulka Musilová)                        172+170=342, R. CACT

3. Lanuvio Bohemia Skara (Renata Hurtová), pes               170+170=340

 

Whippet feny

1. Chilli od Hněvína (Pavlína Pašková)                                174+174=348, CACT, Mistr ČR

2. Babbling Brook de Wallrock (Lucie Adámková)             171+174=345, R. CACT

3. Yavaanse Yasmine z Hedvábí (Lubica Toušová)             170+172=342

4. Beatrice z Úplňku (Lucie Jílková, Ivo Toman)                 171+168=339

5. Yashica z Hedvábí (Hana Jinková)                                   168+168=336

6. Corina S. z Úplňku (Lucie Jílková, Ivo Toman)               165+165=330

(2x N)

 

Whippet psi

1. Mythago´s Genesis (Geers Hannie)                                  171+173=344, CACT, Mistr ČR

2. Boxter Ray Deixes (Jan Kohout)                                      172+171=343, R. CACT

3. Brio Brown Rhoderick Sodar (Kristýna Kloučková)       172+170=342

4. Dexter Inventum (Eliška Čejková)                                   170+170=340

5. Alwin Trixtan (Jaroslav Novák)                                        171+168=339

6. Aluccio Con Amore (Marie Studnická)                            168+169=337

7. Harropine Poseidon (Jana Drbalová)                                169+168=337

8. Absolute Joy de Wallrock (Jitka Vágnerová)                   169+166=335

9. Daddy Cool Sunny Funny (Mgr. Simona Kosorin)          170+165=335

10. Amorous Look de Wallrock (Veronika Nečasová)         167+167=334

11. Chuligán od Hněvína (Lenka Voráčková)                      168+164=333

 

Whippet sprinter mix

1. Jabulani Bohemia Snap Dog (Ladislav Janiš)                   170+177=347, CACT, Mistr ČR

2. Storm Fighter Austin (Geers Hannie)                               173+174=347, R. CACT

3. Cebiscuit Valentine Dogs (Bohumila Hanačíková)           170+173=343

4. Uncle Teddy z Úplňku (Mgr. Simona Kosorin)               170+172=342

5. Black Magic Rhoderick Sodar (Veronika Nečasová), fena 171+171=342

6. Fiction Factory Petula-Vera (Ing. Petra Poláchová)         159+168=327

 

ZPĚT