28.-29.3.2015 – Brno – Medlánecký sysel, CACT, CACIL, 

    bodovací, nominační - coursing

Pořadatel: Český pes

Místo: Brno – letiště Medlánky, www.akmedlanky.cz,

Obsluha navijáku: Milan Oliva

Rozhodčí: J. Horáková, J. Jehličková, S. Božiková (SK), R. Mozolík (K)

Startovné: Nečlen 600 Kč/pes (23 EUR), člen 400 Kč

                 Lic. běh: nečlen 300 Kč/pes (15 EUR), člen 200 Kč

                Sleva pro dalšího psa: 50 Kč/pes (2 EUR)

Sobota: afgánský chrt, irský vlkodav, saluki, sloughi, basenji, faraónský pes, ibizský

             podenco, maďarský chrt, greyhound

Neděle: azavak, deerhound, španělský galgo, barzoj, italský chrtík, whippet,

             dlouhosrstý vipet  

 

Afgánský chrt mix (6p+2f)

1. Ana-shakti´s Bolero (Sabine Millert, A)                            173+164=337, CACIL, CACT

2. Purple Magic´s Adriano Celentano (Sabine Millert)        172+164=336, R. CACIL, R. CACT

3. Alejandro Dooty (Pavlína Halmazňová)                           165+164=329

4. Bahirra Juwel von Persien (Katarína Chupeková, SK),f  165+163=328

5. Blue Briliant Kaskarak-Shahra (Alena Palárcová, SK)     169+155=324

6. Bahir Gasan Czatyrdach (Šárka Kahánková)                   164+159=323

7. Linar Lu-Kӧn (Lenka Udlínková Macková)                     168+147=315

 

Azavak mix

1. Bastien´s Xolani (Mgr. Sylvia Gaischnek, A)                   172+171=343, CACT, CACIL

2. Bastien´s Wilde Upendi (Shirin Foroutan, A)                  169+170=339, R. CACT, R. CACIL

3. Bastien´s W´Ifelayah (Mgr. Silvia Gaischnek, A)            171+168=339

4. Bastien´s  Xola (Mgr. Sylvia Gaischnek, A)                     171+168=339

5. Bastien´s Ximenah (Mgr. Sylvia Gaischnek, A)               170+168=338

6. Bastien´s Xamboo (Mgr. Silvia Gaischnek, A), pes         174+163=337, CACT

7. Bastien´s Xentek (Michael Riegler, A), pes                      171+165=336, R. CACT

8. Bastien´s Wanjala (Martina Lang, A), pes                        170+156=326                        

9. Bastien´s Warui (Mgr. Silvia Gaischnek, A), pes             170+149=319

 

Barzoj mix (5p+5f)

1. Angelique Spirit of the Tsar (Ruth Dr. Hartig), fena        176+178=354, CACT, CACIL

2. Jelizaveta Bistkupstwo (Lenka Vlčková Kryčerová), f    175+174=349, R. CACT, R. CACIL

3. Dogoni Menja Mraja (Olga Daškova, SK)                     171+171=342, CACT

4. Figura Soversenstva Mraja (Ing. Radovan Bočák, SK),f 164+176=340

5. Arad Minui von Dretowitz (Zbyšek Hrubec)                   162+169=331, R. CACT

6. Dostigaj Bolšego Mraja (Tatiana Ratuska)                      167+151=318

7. Cornell Frajanka (Věra Neubauerová)                            159+141=300

8. Dusha Ochotnika Mraja (Dagmar Fialová), fena              165+127=292

 

Basenji mix

1. Fly With Style Afrikata (Vladimíra Hilalová), pes           169+166=335, CACT

2. Jasira Ekibondo (Jana Kovandová)                                166+164=330, R. CACT

3. Abuluka Godogodo (Pavla Hanáková), pes                    167+160=327

4. Energy Endless Love Lis Glamur (M. + M. Novotní)      162+163=325

5. Bikilu Kandali Santon (Yvona Noveská)                         164+159=323            

6. Alla Saidy Habibi (Denisa Sorosová)                               152+169=321

7. Cayamba Mayoko Lady Congo (Jan Bárta)                     155+149=304

8. Hodu Arhé Ekibondo (Radomíra Otrubová)                    145+155=300

 

Deerhound fena

1. Princess of Love von der Oelmuhle (Sylwia Migut, PL)    176+167=343, CACT

2. Pitlochry´s Lucy (Markéta Neduchalová)                         169+163=332, R. CACT

3. Shagiead Just Good Friends (Olga Brnadová)                 165+163=328

4. Evangeline Margodeer (Svatava Mikešová)                     166+149=315

5. Andreana of Highland´s Blues (Agnes Engel, H)              167+140=307

 

Dlouhosrstý vipet fena

1. Agate Zuli of Silkem Grace (Andrea Němcová)              173+176=349

 

Faraónský pes mix

1. Sawhorse´s Party Crasher (Eva + Ivo Maňasovi)             168+168=336, CACT

2. Ankh-Anubis Temple of Sachmet (Lenka Lichtenbergová) 163+172=335, R. CACT

3. D´Nailah Hanif Tal Sannat (Jana Halenková)                  160+169=329

4. Ambika Temple of Sachmet (Eva + Ivo Maňasovi), fena  162+165=327

5. Xo Belmondo Tal Sannat (Jana Halenková)                     144+161=305

 

Greyhound mix

1. Jingle Bells Riuna (Eva Dufková)                                    172+174=346, CACT                       

2. Illaberek (Viktória Glória Krucsó, H)                             172+172=344, R. CACT

3. Jarvis Aston Riuna (Eva Dufková), pes                           171+172=343                        

 

Ibizský podenco mix

1. Malachite Dragon´s Dare (Jana Halenková)                     168+169=337, CACT

2. Escalona (Filip Machovský)                                            168+167=335, R. CACT

3. Amado Como El Viento (Martina Styrkova, SK)            169+165=334

4. Amaya Como El Viento (Filip Machovský), fena             158+164=322

 

Irský vlkodav mix (5p+5f)

1. Madeleine Paluduz (Jan Pospíšil)                                    169+165=334, CACIL, CACT

2. Finnseh Really Irish (PhDr. Ester Trčalová)                    164+165=329, R. CACIL,R. CACT

3. Ivanhoe Moonvillage (Ing. Ilona Dubnová), pes              166+162=328, CACT

4. Erlina Caen Morhen (Petr Klímek)                                  165+162=327

5. Manowar O´Modesty (Kateřina Sedláčková)                 165+156=321

6. Good Lucky Bart by Libami (Petr Klímek), pes              153+161=314, R. CACT

7. Arlin Lux Essenia (Martina Mariščáková), pes                 156+155=311

8. Ozzy Paluduz (Andrea Jahelková), pes                            154+153=307

9. Thomas Alva Bedřiška (Libor Podhorský), pes                133+147=280

 

Italský chrtík mix

1. Atilo Brai Chmelnicki (Ludmila Tomanová), pes              175+180=355, CACT, CACIL

2. Dalia Tileco (Ing. Zdeněk Barák)                                     178+177=355, CACT, R. CACIL

3. Casablanca di Sangue Regale (Jiří Švestka)                     172+178=350, R. CACT

4. Snap dog´s Jarina (Friedrich Wegger, A)                         172+177=349

5. Bellen Dora Grey (Martina Červěňáková, SK)                 167+181=348

6. El Eben Mraja (Ing. Radovan Bočák, SK), pes                174+173=347, R. CACT

7. Ednah Mraja (Jana Mrázová, SK)                                   170+173=343

8. Wisla von Abakan (Friedrich Wegger, A)                        172+171=343

9. Fachiro Tileco (Ing. Zdeněk Barák), pes                          170+171=341

10. Fangio Famoso Tredici (Cristina Balzanelli, SK), pes     162+175=337

11. Luna Lucretia Quindici (Agata Szadkowska, PL)          165+170=335

12. Formoso Tileco (Ing. Zdeněk Barák), pes                     166+167=333

13. Abia Asma Annaperla (Andrea Váchová                       157+171=328

 

Italský chrtík sprinter mix

1. Adelchi Momo (Cristina Balzanelli, I)                              176+179=355, CACT

2. Eterno di Sangue Regale (Martina Červěňáková, SK)     175+177=352, R. CACT

3. Aerobomba Assetto Corse (Renáta Mildner), fena          175+176=351

4. Blue Velvet Duelano (Zbyšek Hrubec)                            172+178=350

5. Xantino Bohemia Skara (Anna Vargova, SK)                  171+175=346

6. Hero Feritte Bugsy (Vendulka Musilová)                         169+172=341

 

Maďarský chrt mix

1. Aureola Mobilis in mobile (Ladislav Garay)                     174+170=344, CACIL, CACT

2. Kucorgó-Dombi Ibolya (Andrea Benczur, H)                  172+170=342, R. CACT, R. CACIL

3. Kucorgó-Dombi Irisz (Andrea Benczur, H)                     170+171=341

4. Akácvirág von der Hálapénz (Zuzana Chlumská), pes     172+169=341

5. Radar (Csaba Csillik, H), pes                                         170+170=340

6. Repülj Fülemüle (Virag Arany, H)                                   166+171=337

7. Kucorgó-Dombi Imola (Renáta Mildner)                         168+165=333

 

Saluki mix (5p+4f)

1. Bahaador al-Quadar (Hana Kopecká), pes                     175+169=344, CACIL, CACT

2. El Toro Farlat (Michal Luczak), pes                                173+169=342, R. CACIL, R. CACT

3. Anis Avatar Pinc (Mag Edith Reitter), pes                       173+168=341

4. Ta´Zim Gehna Gazalah (Natalia Zeszutek)                      168+171=339, CACT

5. Goli Golbahar Danone (Žaneta Michaliková)                   173+165=338, R. CACT

6. Badar Al-Najir (Mikulas Kevely), pes                             168+169=337

7. Ayman Deluca Moravia (Hana Kopecká), pes                165+165=330

8. Junah Glenoak (Bc. Věra Malátková)                             131+105=236

 

Sloughi psi (2)

1. Vahab Bohemia Genao (Jana Tomešková)                       166+171=337

 

Španělský galgo mix

1. Hot Isle Edgardo (Hana a Tomáš Richterovi), pes           176+170=346, CACT

2. Cous-Cous Regaliz Miel (Olga Brnadová)                       174+170=344, R. CACT      

3. Cous-Cous Regaliz Dulce (Hana a Tomáš Richtervi)       176+164=340

 

Whippet feny

1. Alica Almir´s Family (Ing. Monika Kozánková, SK)       170+181=351, CACT, CACIL

2. Asha Trixtan (Kristýna Zapletalová)                                170+177=347, R. CACT, R. CACIL

3. Tisza-Parti Szélvész Levendula (Zoltán Kőkény, H)        176+171=347

4. Beatrice z Úplňku (Lucie Jílková, Ivo Toman)                 172+174=346

5. Babbling Brook de Wallrock (Lucie Adámková)             173+170=343

6. Adria Blue Dream Bohemia Genao (Lucie Boturová)      168+173=341

7. Bibianne Trixtan (Klára Lindovská)                                 170+170=340

8. Anelli Con Amore (Petra Mlejnková)                               172+167=339

9. Unique z Hedvábí (Martina Tomšová, SK)                      171+163=334

10. Angel Face Rhoderick Sodar (Zuzana Kubová)             165+168=333

 

Whippet psi

1. Fierce Fireball Blaze (Roman Božik, SK)                       172+180=352, CACT, CACIL          

2. Cariam Valentine Dogs (H. Valentová + J. Machů)         173+177=350, R. CACT, R. CACIL

3. Jensen Isis (Marián Piffko, SK)                                       175+174=349

4. Absolute Joy de Wallrock (Jitka Vágnerová)                   176+173=349

5. Faust Discobolos (Dalibor Steindl, SK)                           174+174=348

6. Mister Dolce G.T.S.Y (Roman Božik, SK)                      176+172=348

7. Tisza-Parti Szélvész Adonisz (Éva Bodó, H)                   172+175=347

8. Daddy Cool Sunny Funny (Mgr. Simona Kosorin)          172+175=347

9. Alvin (Marián Piffko, SK)                                                171+175=346

10. Celtic Treasure de Wallrock (Joanna Rosenthal, PL)     171+174=345

11. Coco Jumbo Sunny Funny (Lenka Frenzelová)              173+170=343

12. Kocham Cie Vincit Omnia (Joanna Rosenthal, PL)       167+175=342

13. Gordon Isis Wind (Roman Božík, SK)                          174+168=342

14. Aluccio Con Amore (Marie Studnická)                          169+172=341

15. Dexter Inventum (Eliška Čejková)                                 169+169=338

16. Chuligán od Hněvína (Lenka Voráčková)                      172+163=335

17. London's fog Celestial Ray (Renata Darebníková)        163+156=319

 

Whippet sprinter feny

1. Icy Flower Bohemia Snap Dog (Hana Valentová)           173+179=352, CACT

2. Rakija Pagawa (Iwona Nahalewicz, PL)                          171+176=347, R. CACT

3. Cassiene d´or Toomie Trishel (Lupačová)                       172+175=347

4. Conelly Brook T.Trishel (Rajnochovi)                              172+174=346

5. Aguillera Teqamba (Lenka Ševčíková)                             174+172=346

6. Sweet Mimi Pagawa (Iwona Nahalewicz, PL)                 171+174=345

7. Caity Valentine Dogs (Lucie Boturová)                            169+173=342

8. Cini Minis Valentine Dogs (Ilona Jindráková)                  167+172=339

 

Whippet sprinter psi

1. Jabulani Bohemia Snap Dog (Ladislav Janiš)                   176+175=351, CACT

2. Cebiscuit Valentine Dogs (Bohumila Hanačíková)           172+176=348, R. CACT

3. Blue Effect Valentine Dogs (Hana Valentová)                 174+173=347

4. Uncle Teddy z Úplňku (Mgr. Simona Kosorin)                174+172=346

5. About Face Valentine Dogs (Denisa Machů)                   171+173=344

6. Boxing Helena´s Jack´s Joy (Joanna Rosenthal, PL)        170+173=343

7. Fiction Factory Petula-Vera (Ing. Petra Poláchová)         169+166=335

 

ZPĚT