31.1.-1.2.2015 – Hrdoňov – Snow Wind Cup, CACT, CACIL, bodovací, snow coursing

Pořadatel: NorthWind Club

Rozhodčí: Andrej Kerpan (SLO), Emese Gyóllai (HU), Hannes Krapfenbauer (A),

     Peter Domény (SK), Veronika Kučerová Chrpová (CZ), Eliška Matušková (CZ)

Obsluha navijáku: Radka Nevěčná, Veronika Kučerová Chpová

Délka trati: 670 m

Startovné: 1. uzávěrka: první pes 500 Kč/19 EUR, druhý až čtvrtý pes jednoho majitele

                          450 Kč/17 EUR, další psi jednoho majitele zdarma

                2. uzávěrka: první pes 550 Kč/21 EUR, druhý až čtvrtý pes jednoho majitele

                                    500 Kč/19 EUR, další psi jednoho majitele zdarma

               sleva na startovné 50 Kč pro členy KFC a NWC

               Licenční běhy: 150 Kč/6 EUR – běh

 

Afgánský chrt fena

1. Lumya Lu-Kon (Bc. Věra Malátková)                                         337

 

Barzoj mix

1. Angelique Spirit of the Tsar (Ruth Dr. Hartig), fena                   339, CACT, CACIL

2. Delfis z Murky (Pavlína Pašková)                                            337, CACT, R. CACIL

3. Ailica's Idali at Ninochka's (Darka Sukič)                                334, R. CACT

4. Bonfire Spirit of the Tsar (Gerlinde Krause), fena                     330, R. CACT

5. Go Go Bolshoi Great Gatsby (Edit Vereczki)                           327

6. Ceridwen Matrioshka (Zuzana Veselá), fena                            325 (2.k-162)

7. Dostigaj Bolšego Mraja (Tatiana Ratuska)                               325 (2.k-160)

 

Basenji mix

1. Dungu Wabu Asthenia (Kateřina Beránková), pes                      346, CACT    

2. Faro Old Legend´s (Markéta Horáková), pes                            335 (2.k-173), R. CACT

3. Energy Endless Love Lis Glamur (M. + M. Novotní)                  335 (2.k-165), CACT

4. Amigo Kwaku Maybe Dog (Kateřina Beránková), pes               332

5. Msumari´s Bayabaya (Ivana + Marek Leš)                                 324, R. CACT

1x N (fena)

 

Faraónský pes mix

1. Femme Fatale Farafra (Pavlína Pipalová)                                     345, CACT

2. Firenze Amon Sul Farafra (Florine Nguyenová), pes                    344, CACT

3. Aiwa Nia Wai Wad (Jitka Kutiová)                                             343, R. CACT

4. Barissa Nut Wai Wad (Jitka Kutiová)                                          335

5. Fariv Putimská brána (Martin Kříž), pes                                       332, R. CACT

6. Vicoridge Eternal Pride (Nicole Wood), pes                                330

7. Naqada T´World Is Not Enough (Barbora Gibianová), pes          326

8. Ghebbi Putimská brána (Radka Nevěčná)                                    297

9. Tat-Teterra Taghmilha Tal-Helwa (Anneke Kemmeren-Biemans) 287

 

Greyhound fena

1. Ina's Fashion Adorable (Eliška Matušková)                                 352

 

Irský vlkodav mix

1. Elaine Balfama (Michaela Rudolecká)                                         357, CACT, CACIL 

2. Haduwik Moonvillage (Ilona Dubnová)                                      356, R. CACT, R. CACIL

3. Madeleine Paluduz (Jan Pospíšil)                                                343

4. Branwen Balfama (Michaela Rudolecká)                                     336

5. Ciara Madra Dar Amhantar (Ing. Miloš Kleiner)                         329

6. Ozzy Paluduz (Andrea Jahelková Švamberková), pes                 304, CACT    

7. Thomas Alva Bedřiška (Libor Podhorský), pes                           302, R. CACT

8. Gucci Moonvillage (Ing. Ilona Dubnová), pes                             295

 

Italský chrtík mix

1. Antonio Spirit of Summer (Marc Goldschmidt)                          344, CACT, CACIL

2. Freyr Annaperla (Kerstin Fritz)                                                 341, R. CACT, R. CACIL

3. Esserino Annaperla (Helena Šebestová)                                    336

4. Educato Annaperla (Kerstin Fritz)                                            330

5. Abia Asma Annaperla (Andrea Váchová), fena                         328, CACT

6. Earleen Annaperla (Helena Šebestová), fena                              323, R. CACT

7. Selene Pustinny Wiatr (Marc Goldschmidt), fena                       319

8. Devine Spirit of Summer (Eva Tiemann), fena                            315

9. Adorno-Aladin Semper Agilis (Gerald Hettich)                          306

1x N (pes)

 

Italský chrtík sprinter psi

1. Diletto Annaperla (Kerstin Fritz)                                                 342                            

2. Snap Dogs Lotos (Petra Spohr)                                                  337

 

Kanárský podenco fena

1. Tara (Ralf Müller)                                                                         333

 

Maďarský chrt mix

1. Kucorgó-Dombi Galóca (Tünde Dr. Konc-Gőrgey), pes             365, CACT, CACIL

2. Devaj 1976 Csipke (Katerina Rais)                                             350, R, CACT, R. CACIL

3. Lara (Rainer Scholz)                                                                    346

4. Repülj Fülemüle (Virag Arany)                                                    345

5. Aureola Mobilis in mobile (Ladislav Garay)                                  344

6. Devaj 1976 Fortély (Katerina Rais)                                              335

7. Devaj 1976 Igaz (Thomas Schleifer)                                             276

 

Saluki mix

1. Baheeyah Sa´d al-Nashirah (Cathleen Plietz)                               347, CACT

2. Elmas Nadir Danone (Jana Jarolímová), pes                                340, R. CACT

3. Junah Glenoak (Bc. Věra Malátková)                                          282

 

Sicilský chrt feny

1. Anharbn Yellow Roses (Lenka Fridrychová)                               342

2. Nyna di Ragalna (Jitka Kutiová)                                                  339

 

Sloughi mix

1. Ula Rašaja Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                      342, CACT, CACIL

2. Usamya Rašaja Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)               341, R. CACT, R. CACIL

3. Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére (Bc. Věra Malátková) 340

4. Zahra Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                              332 (2.k-168)

5. Vahab Bohemia Genao (Jana Tomešková)                                   332 (2.k-165)

6. Vagar Bohemia Genao (Jana Tomešková)                                    323

 

Španělský galgo mix

1. Cous-Cous Regaliz Miel (Olga Brnadová)                                   359, CACT               

2. Hot Isle Edgardo (Hana a Tomáš Richterovi), pes                       352, R. CACT

1x N (fena)              

 

Whippet psi

1. Absolute Joy de Wallrock (Jitka Vágnerová)                               342, CACT, CACIL 

2. Chuligán od Hněvína (Lenka Voráčková)                                    339, R.CACT, R. CACIL

3. Fierce Fireball Blaze (Roman Božík)                                            337 (2.k-173) 

4. Gaudí Globe Glass (Ctirad Charvát)                                            337 (2.k-166)

5. Alwin Trixtan (Jaroslav Novák)                                                   334

6. Dexter Inventum (Eliška Čejková)                                               332

7. Mister Dolce G.T.S.Y (Roman Božík)                                        330

8. Fierce Fireball Banzai (Monika Schierhuber)                               328

9. Nine Lives Joujou (Thomas Schleifer)                                          324

10. Perplex z Hedvábí (Kerstin Fritz)                                               296

 

Whippet feny

1. Csukáséri Zsivány Dinamit (Gyóllai Ernese, H)                           335, CACT, CACIL

2. Sarí z Hedvábí (Kerstin Fritz)                                                     334, R. CACT, R. CACIL

3. Brixie Trixtan (Lukáš Janků)                                                       331

4. Culann´s Quinta Essentia (Albert Bálint)                                     330

5. Isabella od Hněvína (Šarka Dohnalová)                                      324 (2.k-160)

6. Nine Lives light up the sky (Thomas Schleifer)                            324 (2.k-158)

7. Chilli od Hněvína (Pavlína Pašková)                                           322

8. Chahara Ma Rib al Sana-As (Helmut Machold)                          321

9. Babbling Brook de Wallrock (Lucie Adámková)                        319 (2.k-160)

10. Dewaleh´s Imogen (Ralf Müller)                                               319 (2.k-157)

11. Fierce Fireball All-In (Gyóllai Ernese, H)                                  316

12. Beatrice z Úplňku (Lucie Jílková, Ivo Toman)                           315

 

Whippet sprinter mix

1. Jabulani Bohemia Snap Dog (Ladislav Janiš), pes                       337, CACT

2. Canis of Carinae (Mgr. Marta Gibianová)                                   332, CACT

3. Caity Valentine Dogs (Lucie Boturová)                                       331, R. CACT

4. Avenger Black Ready Go (Věra Mištěrová), pes                        330, R. CACT

5. G.P.S. from Toomie Trishel (Jitka Vágnerová), pes                     329

6. Apollyanna Czech Spring (Jindřiška Koláříková)                         325

7. Fionn Clann Boudica (Monika Konopová)                                  319

 

ZPĚT