11.4.2015 – Krutěnice – Krutej coursing v Krutěnicích,

bodovací, CACT, nominační - coursing

Pořadatel:  NordCoursing club - FCI-CMKU-CMKJ-CDGK

Místo: Dvůr Krutěnice, Krutěnice 3, 341 42 Kolinec (www.dvurkrutenice.cz)

Obsluha navijáku: Pavel Jeník

Rozhodčí: Anna Fialová, Milan Bergl, Eva Dufková

Startovné: 450,- CZK za prvního psa; 400,- CZK za druhého až třetího psa jednoho

                  majitele; zdarma čtvrtý a další pes jednoho majitele; 50,- ZK sleva za člena

                  NCC/pes,

                  20,- EUR/pes zahraniční účastník, splatné na místě při přejímce.

                   Licenční běh 150 Kč/běh

Trať: 600 – 900 m (700 m), mírně se svažující, technicky náročná.

Ceny: věcné ceny pro 1. – 6. místo, nejlepšího psa a fenu dne

 

Afgánský chrt feny

1. Tiffany Dupont Gandamak (Alena Mačíová)                   168+171=339, CACT                       

2. Lumya Lu-Kon (Bc. Věra Malátková)                            164+158=322, R. CACT

3. Gracie-Blue ze Zličínských luk (Alena Mačíová)             161+151=312

 

Azavak mix

1. Vuai ak Ilaman (Václava Lukešová), pes                         171+173=344

2. Anisah Ginever (Václava Lukešová)                                165+168=333

 

Barzoj pes

1. Delfis z Murky (Pavlína Pašková)                                    170+176=346

 

Basenji mix

1. Dungu Wabu Asthenia (Kateřina Beránková), pes           179+172=351, CACT           

2. Amigo Kwaku Maybe Dog (Kateřina Beránková), pes    170+176=346, R. CACT

3. Energy Endless Love Lis Glamur (M. + M. Novotní)       163+172=335, CACT

4. Falsafa Salasirian (Denisa Sorosová), pes                         164+168=332                        

5. Isoke Hanáček (Alena Jozífová)                                       155+163=318, R. CACT      

6. Alla Saidy Habibi (Ladislav Soros)                                  158+157=315

 

Deerhound feny (3)

1. Shagiead Just Good Friends (Olga Brnadová)                 172+173=345, CACT

2. Connie Randis Irater (Ivana Kohoutová)                         171+163=334, R. CACT

(1xN)

 

Faraónský pes mix (5p+3f)

1. Xo Belmondo Tal Sannat (Jana Halenková)                     168+167=335, CACT

2. Naqada T´World Is Not Enough (Barbora Gibianová)    164+170=334, R. CACT

3. Galla Putimská brána (Simona Hořejší), fena                   168+165=333, CACT

4. Fariv Putimská brána (Martin Kříž)                                  169+163=332

5. Aiwa Nia Wai Wad (Jitka Kutiová), fena                        170+161=331, R. CACT

6. Attis An Wai-Wad (Petr Havelka)                                  163+166=329

7. Barissa Nut Wai Wad (Jitka Kutiová), fena                     164+165=329

(1x odstoupil

 

Greyhound mix (1p+2f)

1. Jingle Bells Riuna (Eva Dufková)                                    170+172=342, CACT                       

2. Action Story Below Hill (Ing. Jaroslava Marková)          155+170=325, R. CACT

(1x odstoupil)

 

Ibizský podenco pes

1. Malachite Dragon´s Dare (Jana Halenková)                     172+175=347

 

Irský vlkodav mix (4p+6f)

1. Napoleon Paluduz (Strolená), pes                                     173+174=347, CACT,

2. Haduwik Moonvillage (Ilona Dubnová)                           175+169=344, CACT,

3. Madeleine Paluduz (Jan Pospíšil)                                     166+172=338, R. CACT

4. Ivanhoe Moonvillage (Ing. Ilona Dubnová), pes              159+170=329, R. CACT

5. Ciara Madra Dar Amhantar (Ing. Miloš Kleiner)             165+163=328

6. Thomas Alva Bedřiška (Libor Podhorský), pes                158+160=318

7. Elaine Balfama (Michaela Rudolecká)                              146+170=316

8. Denisa Czech Valley (Karel Frank)                                  154+161=315

(1xN, 1x bez pořadí)

 

Italský chrtík mix

1. Atilo Brai Chmelnicki (Ludmila Tomanová), pes             181+170=351

2. Casablanca di Sangue Regale (Jiří Švestka)                    171+169=340

 

Italský chrtík sprinter mix

1. Aerobomba Assetto Corse (Renáta Mildner)                  169+176=345 (2.k=176)

2. Lanuvio Bohemia Skara (Renata Hurtová), pes               175+170=345 (2.k=170)

 

Maďarský chrt feny

1. Aureola Mobilis in mobile (Ladislav Garay)                     175+176=351

2. Kucorgó-Dombi Imola (Renáta Mildner)                         171+172=343

 

Saluki mix (1p+1f)

1. Aliyah al Zahra (Ivana Mocová), fena                              137+174=311

(1x odstoupil)

 

Sicilský chrt feny

1. Alisa (Lucie Adámková)                                                   174+170=344

2. Nyna di Ragalna (Jitka Kutiová)                                      170+164=334

 

Sloughi mix (3p+5f)

1. Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére (Bc. Věra Malátková) 183+178=361, CACT

2. Zahra Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                              174+175=349, R. CACT

3. Amir Ibn El Bohemia Genao (Mirka Houšková), pes                  175+168=343, CACT

4. Usamya Rašaja Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)               169+173=342

5. Vahab Bohemia Genao (Jana Tomešková), pes                            172+170=342, R. CACT

6. Ula Rašaja Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                      167+171=338

7. Victory Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                           168+166=334

(1xN)

 

Španělský galgo mix

1. Cous-Cous Regaliz Miel (Olga Brnadová)                       172+179=351, CACT           

2. Hot Isle Edgardo (Hana a Tomáš Richterovi), pes           168+177=345, R. CACT

3. Cous-Cous Regaliz Dulce (Hana a Tomáš Richterovi)     170+173=343

 

Whippet psi

1. Coco Jumbo Sunny Funny (Lenka Frenzelová)                175+170=345, CACT           

2. Absolute Joy de Wallrock (Jitka Vágnerová)                   173+170=343, R. CACT

3. Chuligán od Hněvína (Lenka Voráčková)                        170+171=341 (2.k=171)

4. Infinitive Delight Vejo Dvelksmas (Martina Leškovská)   172+169=341 (2.k=169)

5. Alwin Trixtan (Jaroslav Novák)                                       167+171=338

6. Brio Brown Rhoderick Sodar (Kristýna Kloučková)       162+168=330

 

Whippet feny

1. Babbling Brook de Wallrock (Lucie Adámková)             168+181=349, CACT

2. Elf Princess Sunny Funny (Jana Křečková)                      169+177=346, R. CACT

3. Chilli od Hněvína (Pavlína Pašková)                                166+178=344 (2.k=178)

4. Brixie Trixtan (Lukáš Janků)                                            170+174=344 (2.k=174)

5. Beatrice z Úplňku (Lucie Jílková, Ivo Toman)                 173+171=344 (2.k=171)

6. Adria Blue Dream Bohemia Genao (Lucie Boturová)     167+174=341 (2.k=174)

7. Anelli Con Amore (Petra Mlejnková)                               170+171=341 (2.k=171)

8. Iupee od Hněvína (Veronika Nečasová)                           165+175=340

9. All at Once Fancy That (Petr Tichý)                                 161+167=328

 

Whippet sprinter mix

1. Avenger Black Ready GO (Věra Mištěrová), pes            176+180=356, CACT

2. Aloe Vera Soulad (Dagmar Bártová)                               176+174=350, CACT

3. Cooper Mini Rhoderick Sodar (Anna Langová), pes       173+175=348, R. CACT

4. Jabulani Bohemia Snap Dog (Ladislav Janiš), pes            171+176=347

5. Fionn Clann Boudica (Monika Konopová)                      170+173=343, R. CACT

6. Caity Valentine Dogs (Lucie Boturová)                           169+171=340

7. Cini Minis Valentine Dogs (Ilona Jindráková)                  170+169=339

8. Black Magic Rhoderick Sodar (Veronika Nečasová)      165+172=337

 

ZPĚT