1.5.2015 – Lednice – Lednický pohár, CACT, bodovací - dostih

Pořadatel: ZO Lednice

Místo: Dostihová dráha, GPS: 48°48'22.703"N, 16°47'58.850"E

Rozhodčí: Ing. J.Cabal, M. Stejskal, L. Malinovská, F. Bravenec, Z. Kubištová

Obsluha navijáku: F. Poláček

Trať: 360/480 m

 

Italský chrtík sprinter pes  

1. Avanti Carrera de Moravia (Lubomír Faldík)                   29,97

 

Italský chrtík feny

1. Bony Brai Chmelnicki (Jindřiška Měchurová)                  30,29, CACT             

2. Candelora Tileco (Luděk Měchura)                                30,97, R. CACT        

3. Abracadabra Camino Bianca (Ing. Iveta Pličková)          31,36

4. Dalia Tileco (Ing. Zdeněk Barák)                                    32,2

(2xN)

 

Italský chrtík psi

1. Braien De Marte Moor (Renáta Mildner)                         29,65, CACT

2. Aristo Camino Bianca (Kamila Vašíčková)                      29,98, R. CACT                    

3. Esserino Annaperla (Helena Šebestová)                           30,4

4. Nicolas na Klínkách (Lucie Hernová)                               31,62  

5. Fachiro Tileco (Ing. Zdeněk Barák)                                  32,52                         

6. Formoso Tileco (Ing. Zdeněk Barák)                                37,24

 

Whippet senior mix

1. Lloyd Vlapan (Renáta Vorlíková Jedličková)                  24,22

2. Annabela Fullspeed Racing star (Buchtovi), fena             24,56

3. Annabell z Osirisova domu (Z. Búzek), fena                   25,12

4. Aristo Fullspeed Racing star (Buchtovi)                          26,33

(1xN)

 

Whippet sprinter senior fena

1. Aquillera Teqamba (Lenka Ševčíková)                             24,68

 

Whippet sprinter feny

1. Beretta Teqamba (Navrátilovi)                                         23,25, CACT

2. Connely Brook Toomie Trishel (Rajnochovi)                   23,66, R. CACT

3. Foxy Lady (V. Ronovská + L. Dvořáková)                     23,95

4. Catwalk Inventum (Ing. Lucie Skoumalová)                    24,99

5. Icy Flower Bohemia Snap Dog (Hana Valentová)           25,43

 

Whippet sprinter psi           

1. Bolt Teqamba (Navrátilovi)                                               23,82, CACT

2. Airbuss Ready GO (M. Petlach)                                       24,19, R. CACT

3. Björndalen z Podsmrčků (Radka Osvaldová)                   24,44

4. Garp Globe Glass (Marcela Císařová + Ctirad Charvát)  24,72

5. Avenger Black Ready GO (Věra Mištěrová)                   24,89

6. Caballero Calvin Brodwinek Baltic Fossil (Tomáš Rejl)   25,1    

7. Blue Effect Valentine Dogs (Hana Valentová)                  26,55

 

Whippet feny

1. Nikita Vlapan (Petra Jašová)                                            23,53, CACT 

2. Ice Ice Baby Ticking Timebomb (Marie Koťátková)       23,92, R. CACT

3. Nikol Vlapan (Vlastimila Ronovská)                                24,26

4. Donatella Inventum (Marie Koťátková)                           24,65

5. Felicita Discobolos (J. Růžičková)                                    25,07

(1xN)

7. Angel Face Rhoderick Sodar (Zuzana Kubová)               25,19

 

Whippet psi

1. Jenka Van Arkadi (Evžen Molnár)                                   23,89, CACT

2. Gaudí Globe Glass (Ctirad Charvát)                                24,16, R. CACT

3. Clint Eastwood Cinpress (Davidová/Búzek)                    24,37

4. Kipketer Bohemia Snap Dog (Renáta Vorlíková Jedličková) 24,62

5. Arcan Jo Ready GO (Radka Osvaldová)                         25,06

6. Calvin Clain Cinpress (Karolína Bittnerová)                     26,31

7. Koudy Brodwinek (Táňa Novakovská)                            24,48

8. Apollo Creed New Nazaret (Lucie Davidová)                 24,54

 

Sicilský chrt mix

1. Arvernus Najja Wai-Wad (Eva Koláčková)                    29,53  

2. Nyna di Ragalna (Jitka Kutiová), fena                             30,09

 

Ibizský podenco senior pes

1. Ammon of Bohemia Balada (Kateřina Opavská)             38,79

 

Afgánský chrt mix

1. Ahadir van de Bremmen (František Poláček)                   38,44

2. Angie van de Bremmen  (Maria Hӧbinger, A), fena       

 

Azavak feny

1. Bastien´s Ximenah (Mgr. Sylvia Gaischnek, A)               37,09, CACT

2. Bastien´s Xolani (Mgr. Sylvia Gaischnek, A)                   37,36, R. CACT

3. Bastien´s  Xola (Mgr. Sylvia Gaischnek, A)                    37,63

4. Bastien´s Wilde Upendi (Shirin Foroutan, A)                  38,22

5. Bastien´s W´Ifelayah (Mgr. Silvia Gaischnek, A)            39,5

 

Azavak psi

1. Ghat de Nulle Part Ailleurs (Věra Samogyiová)               37,76, CACT

2. Bastien´s Warui (Mgr. Silvia Gaischnek, A), pes             38,05, R. CACT

3. Bastien´s Wanjala (Martina Lang, A), pes                       39,23                         

 

Sloughi pes

1. Urkan Rašaja Bohemia Genao (Jiřina Štanclová)             34,66

 

Faraónský pes mix

1. Barissa Nut Wai Wad (Jitka Kutiová)                              37,12, CACT 

2. Aiwa Nia Wai Wad (Jitka Kutiová)                                 39,16, R. CACT

3. Ankh-Anubis Temple of Sachmet (Lenka Lichtenbergová), pes 40,99

4. Bekure Mahi Wai Wad (Petr Smrček)                              43,82              

 

Ibizský podenco mix

1. Escalona (Filip Machovský)                                              36,6, CACT

2. Amaya Como El Viento (Filip Machovský), fena               38,25, R. CACT

3. Amado Como El Viento (Martina Styrkova, SK)              38,57

 

Greyhound psi

1. Brixx Cordis (Radka Osvaldová)                                     29,64, CACT

2. Cooliska´s Energy (Lenka Humpálová)                            29,96, R. CACT

3. Cooliska´s Etna (Martin Stejskal), fena                            31,66

 

ZPĚT