21.-22.3.2015 – Lysá nad Labem – Jarní otvírák, Cena města Lysá nad Labem,

CACT, nominační - coursing

Pořadatel: Český coursing club

Rozpis: 21.3. – irský vlkodav, nechrti, 22.3. – ostatní chrti a FCI 5 - dle řádu

Rozhodčí: Dana Bejčková, Veronika Bejčková, Pavlína Pašková

Obsluha navijáku: Libor Podhorský, Karel Frank

Délka trati: 700 - 1000 m

Startovné: 1. uzávěrka: první pes 500 Kč, druhý a třetí pes 450 Kč, další zdarma.

                          Licenční běh: 150 Kč/1 běh (pro členy 100 Kč).

Pro členy CCC: první pes 400 Kč, druhý a třetí pes 350 Kč, další zdarma.

                 2. uzávěrka: první pes 550 Kč, druhý a třetí pes 450 Kč, další zdarma.

Licenční běh: 150 Kč/1 běh (pro členy 100 Kč).

Pro členy CCC: první pes 450 Kč, druhý a třetí pes 400 Kč, další zdarma.

 

Irský vlkodav mix

1. Madeleine Paluduz (Jan Pospíšil)                                                 356, CACT

2. Elaine Balfama (Michaela Rudolecká)                                         355, R. CACT           

3. Ivanhoe Moonvillage (Ing. Ilona Dubnová), pes                          347, CACT

4. Attilla Oko oceánu (Hana Kloučková), pes                                 345, R. CACT

5. Ciara Madra Dar Amhantar (Ing. Miloš Kleiner)                          343

6. Denissa Czech Valley (Karel Frank)                                            341

7. Thomas Alva Bedřiška (Libor Podhorský), pes                            335

8. Ranger Bedřiška (Petra Tomková), pes                                        327

 

Barzoj mix

1. Delfis z Murky (Pavlína Pašková) , pes                                        342, CACT

2. Ceridwen Matrioshka (Zuzana Veselá)                                        341, R. CACT

3. Dusha Ochotnika Mraja (Dagmar Fialová)                                   338

4. Ikoné di Silent Enigma (Pavel Bugna)                                           337

 

Basenji mix

1. Dhahabu Salasian (Petra Folprechtová), pes                               340, CACT

2. Estee Lauder Ituri Moravia (Anna Brothánková)                        334, R. CACT

3. Energy Endless Love Lis Glamur (M. + M. Novotní)                  332

4. Msumari´s Bayabaya (Ivana + Marek Leš)                                 330

5. Isoke Hanáček (Alena Jozífová)                                                 326

6. Jackie Hanáček (Adriana Málková)                                            321

 

Španělský galgo mix

1. Hot Isle Edgardo (Hana a Tomáš Richterovi), pes           349, CACT (2.k=178)

2. Cous-Cous Regaliz Miel (Olga Brandová)                       349, R. CACT (2.k=172)      

3. Cous-Cous Regaliz Dulce (Hana a Tomáš Richtervi)        342

         

Italský chrtík mix

1. Earleen Annaperla (Helena Šebestová), fena                              341, CACT

2. Atilo Brai Chmelnicki (Ludmila Tomanová)                                338, R. CACT

3. Esserino Annaperla (Helena Šebestová)                                     337

4. Perla Feritte Bugsy (Helena Šebestová), fena                              330

5. Honey Feritte Bugsy (Eva Baxová)                                             302

 

Italský chrtík sprinter mix (4)

1. Aerobomba Assetto Corse (Renáta Mildner)                  344, CACT

2. Hero Feritte Bugsy (Vendulka Musilová), pes                 338, R. CACT           

3. Lanuvio Bohemia Skara (Renata Hurtová), pes               331

 

Deerhound feny

1. Shagiead Just Good Friends (Olga Brnadová)                 352, nej. pes dne

 

Whippet mix

1. William Wallace z Úplňku (Lucie Lenfeldová)                340, CACT

2. Brio Brown Rhoderick Sodar (Kristýna Kloučková)      337, R. CACT (2.k=176)

3. Chilli od Hněvína (Pavlína Pašková), fena                       337, CACT (2.k=171)

4. Alex Monteka (Martina Leškovská)                               336

5. Coco Jumbo Sunny Funny (Lenka Frenzelová)               332

6. Alwin Trixtan (Jaroslav Novák)                                       331 (2.k=172)

7. Aluccio Con Amore (Marie Studnická)                           331 (2.k=169)

8. Harropine Poseidon (Jana Drbalová)                              330

9. Bibendina z Úplňku (Ing. V. Kučerová Chrpová), fena   327, R. CACT (2.k=165)

10. Adria Blue Dream Bohemia Genao (Lucie Boturová), f 327 (2.k=164)

11. Infinitive Delight Vejo Dvelksmas (Martina Leškovská) 326

12. Chuligán od Hněvína (Lenka Voráčková)                      325

 

Whippet sprinter mix (10)

1. Apollyanna Czech Spring (Jindřiška Koláříková)             341, CACT

2. Jabulani Bohemia Snap Dog (Ladislav Janiš), pes            340, CACT

3. Cini Minis Valentine Dogs (Ilona Jindráková)                 340, R. CACT

4. Avenger Black Ready Go (Věra Mištěrová), pes            339, R. CACT

5. Canis of Carinae (Mgr. Marta Gibianová)                       338

6. About Face Valentine Dogs (Denisa Machů), pes           336

7. Catwalk Inventum (Ing. Lucie Skoumalová)                    334

8. Cooper Mini Rhoderick Sodar (Anna Langová), pes       332

 

ZPĚT