6.-7.6.2015 Ė Helsinky (Finsko) Ė MistrovstvŪ Evropy Ė coursing

Startovnť:       35 EUR/pes

MŪsto:              Helsinki klub chrtý, Tuomarinkylšntie 1, 00690 Helsinki, Finsko

GPS souÝadnice: N 60 į 15.396 ', E 24 į 57.650'.

Mapa link: www.fonecta.fi/s/1K4k

Terťn:             StrniöĚovť pole

Ceny:              Mistr: ŤervenŠ deŤka, 2. - 6. mŪsto: vžcnŠ cena. Vöichni ķŤastnŪci: suvenżr.

Program:        Sobota 06.06.2015 start v 9.00 hodin:

AfgŠnskż chrt, azavak, polskż chrt, deerhound, öpanžlskż galgo, greyhound, irskż vlkodav, maÔarskż chrt, saluki, sloughi.

Nedžle 07.06.2015 start v 9.00 hodin:

Whippet, barzoj, italskż chrtŪk a vöechna plemena ze skupiny pžt (5), kterŠ majŪ oprŠvnžnŪ: Sicilskż chrt, faraůnskż pes, ibizskż podenco a kanŠrskż podenco.

Kemping:        Kemp je otevÝen od Ťtvrtka 4. Ťervna do pondžlŪ 8. Ťervna.

 

SOBOTA: 6.6.2015

 

AfgŠnskż chrt feny

1. PASCHDOU'S ASRAH (DE, Bormacher)                         239+257=496, CACIL, EM-15

2. MARANY NAM MANA BASCHY (DE, Hoffmann)        247+246=493 R. CACIL

3. MIRJANA NAM MANA BASCHY (DE, Hoffmann)        235+250=485

4. AZARANG FARLIGA RESAN (FI, Pasanen, MšnnistŲ ) 231+245=476

5. AZARANG HUR GICK DET SEN (FI, Teršvšinen)         238+234=472

6. PASCHDOU'S ADJANI (DE, Haidle)                               220+250=470

7. FAUNIN TWISTED SISTER (FI, Pennanen)                     211+244=455

8. VINDALOO LOVE U (SE, Lindh)                                    216+238=454

9. DIETINGER'S ENFANT CHARMANTE F (IT, Scoziero) 210+232=442

10. BAHIRRA JUWEL VON PERSIEN (SK, ChupekovŠ )   207+234=441

11. ANA-SHAKTI'S BELINAY (AT, Horvath)                      204+236=440

12. CHIKARAH V.D. BREMMEN (FI, Salmi, Suomela)       197+240=437

13. KINGSLEAH EDITH PIAF (FI, Horto, Salonen)             207+224=431

14. FARAH DIBA EL GRAN MATADOR (AT, Gutwenger) 199+228=427

15. ABICA'S KIND OF BELLE (DK, Ringgaard)                  208+205=413

16. FAIRY DEA EL GRAN MATADOR (AT, Gutwenger)   177+210=387

17. PUNAPAULAN FLOORA (DK, Jansz)                          169+206=375

- NELIAPILAN NIILIN JALOKIVI (FI, Salonen, Horto)      - disq Ė DISQ

 

AfgŠnskż chrt psi

1. ZABAR (FI, Salmi, Suomela, Eriksson)                             252+267=519 CACIL EM-15

2. KOMINEK'S RAINS OF CASTAMERE (FI, Ršsšnen)  245+246=491 R. CACIL

3. PASCHDOU'S ARISHAN (DE, Butzert)                         234+255=489

4. AZARANG TAIKATALVI (NL, Alt )                              231+253=484 

5. KIRMAN UZAIR (FI, Fabritius, Sieranta)                        220+250 =470

6. AWBARI TECHNO BEAT (SE, Lindholm)                     226+241=467

7. CHARAN V.D. BREMMEN (FI, Heinonen, Ylkšnen-Heinonen) 213+253=466

8. PASCHDOU'S AHMAD (CH, Meier)                             209+252=461

9. ANA-SHAKTI'S BOLERO (AT, Millert, Heistermann)    221+238=459

10. VINDALOO SUPER U (SE, Lindh)                               212+238=450

11. ELVIMOSQUITO O BELLE GUAGLIONE (NL, Alt-Nijsten) 223+226=449

12. AZARANG KOMETEN KOMMER (FI, Kelkka, Kelkka)      194+254=448

13. HURRICANE BREMMEN OF SYNERGON (FI, Salmi, Suomela) 192+249=441

14. AMBER YUFF (RU, Krasilshchikova)                             172+236=408

15. PURPLE MAGIC'S ARMANI (DE, Schock)                  162+239=401

16. PASCHDOU'S ZAYDAN (CH, Meier)                           163+237=400

17. YHAZIN FREELANCER (SE, Fast)                               158+229=387

18. ANA-SHAKTI'S BACAVI (CH, Allemann)                    169+208=377

19. ALPHAVILLE'S SCENE STEALER (SE, Charlesdotter)  110=110

20. BAHIR-GASAN CZATYRDACH (CZ, KahŠnkovŠ)   109=109

 

Azavak mix

1. KAINDA ADOWA EL GHAFIRI (NL, Dijk van), fena   256+257=513, EM-15, zranžna fin

2. WANGUGU AK ILAMAN (BE, Lannoy), pes                                243+240=483

3. DJADO VON RANTANPLANS ERBEN (DE, Jadwitschack), pes 237+242=479

4. TOMBOUKTOU'S ZEGUEREN (FI, Karakorpi, Miilunpohja), pes 197+246=443

5. ZAHIIR AL PEERRARA (BE, Lannoy), pes                                   189+0=189

 

Deerhound feny

1. ISLAY'S HOLLYHOCK (DE, Johannsen)                       262+261=523, CACIL, EM-15

2. ISLAY'S HYRA (DE, Johannsen)                                     241+268=509, R. CACIL

3. DREAMLIKE DUSK CAOINLAN (DE, Neserke)                       248+256=504

4. ISLAY'S IOLANA INSHRIACH (DE, Johannsen)                        230+265=495

5. ISLAY'S JILLAROO (DE, Johannsen)                                          235+255=490

6. PRINCESS OF LOVE VON DER OELMUHLE (PL, Migut)       237+250=487

7. BLACK JADE'S FAME AND FORTUNE (FI, Kaipainen)           232+253=485

8. ISLAY'S JODEE-FAYE (DE, Oeljeschlšger)                                 236+248=484

9. SHAGIEAD JUST GOOD FRIENDS (CZ, BrandovŠ)             238+246=484

10. ISLAY'S HAILEY (DE, Eichhorn)                                               238+237=475

11. PITLOCHRY'S LUCY (CZ, NeduchalovŠ)                              229+239=468

12. ISLAY'S IORWEN TO PALANTIRI (BE, Andries)                    228+232=460

13. SCOTTCLAN'S AUDREY FOR BLIXTEN (FI, Arhima-Oinonen)225+231=456

14. GALERITAíS AMBER (SE, NordstrŲm)                                     206+241=447

15. LIMELIGHT PALANTIRI (BE, Andries)                                    209+182=391

16. DAPHNE CARRIE IRATER (SE, Kšck, Hurtig)                         226+155=381

17. GALERITAíS BLACK OPAL (SE, NordstrŲm)                          218+141=359

18. JUSTSO DALIíS LIPS SOFA (SE, Liljenberg)                           225+38=263

 

Deerhound psi

1. ISLAY'S JOCK (DE, Bernitz)                                            257+257=514, CACIL, EM-15

2. ISLAY'S KURT COBAIN (DE, Bernitz)                           249+258 507, R. CACIL

3. WOLFSCASTLE GARVE (NO, Mathisen)                                    226+256=482

4. SANDMANSCOT'S TIGHEARNACH (FI, Winter)                      236+245=481  

5. NELUNGALOO MESHACH (CH, BŁhler)                                   230+236=466

6. GILROY THE DEERHUNTER (CH, Krieg)                                  199+207=406

7. ISLAY'S HAVOC (CH, BŁhler)                                                     213+43=256, zranžn fin

8. LIVINGSTON PALANTIRI (BE, Andries)                                   197=197, vzdal fin

 

Greyhound feny

1. ILLABEREK (HU, Krucsů)                              266+272=538, CACIL,EM-15,Best in Field

2. HISZTIKE (HU, KollŠnyi)                                268+269=537, R. CACIL

3. ESTET CLASSIC JASMINE (FI, Myyrš)                           253+251=504

4. FIONN CLANN KATNISS (DE, WŁger)                          238+265=503

5. TABATACAVEJA (IT, Verlicchi)                                       236+266=502

6. BEL ETUAL OPTIMA (RU, Bazhenova)                            248+249=497

7. FIONN CLANN DERRY DUCHESS (DE, WŁger)           243+251=494

8. IíLL NEVER LEAVE YOU AD HONORES (DE, Dyka)   243+248=491

9. GULDS POPULAR PANSY(SE, Heidenberg)                    243+237=480

10. BEL ETUAL BOGEMA (RU, Parichenco)                        227+246=473

11. ESTET CLASSIC SWEET-BREAR (EE, Tali)                  222+244=466

12. JINGLE BELLS RIUNA (CZ DufkovŠ)                        218+236=454

13. DELFINA (RU, Kalinovskiy)                                             203+249=452

14. TARINA AT CAVEJA (IT, Verlicchi)                              169+260=429

15. LITTLE BUCHAREST NJEZNA I BEZOBRAZNA (FI, Junnila) 197+210=407

16. NALA (HU, Nagy)                                                           162+229=391

17. DUNA (RU, Kalinovskiy)                                                  233=233 zranžna

 

Greyhound psi

1. FIONN CLANN DRUMGUISH (DE, WŁger)        225+260=485, CACIL, EM-15

2. FRITZENS WHATSOEVER (DE, WŁger)              200+245=445, R. CACIL

3. FRITZENS ALABAMA (SE, Heidenberg)              196+241=437

4. JARVIS ASTON RIUNA (CZ, DufkovŠ)            185+239=424

5. KARFAGEN (RU, Vinogradova)                            166+239=405

6. LIKE A SHOT (RU, Kuzmina)                               149=149 zranžn

 

Irskż vlkodav feny

1. QUICK DREAMS CAN'T LET YOU GO (FI, Parttimaa)    254+258=51, CACIL, EM-15

2. TEAM MOALANDS ANGELS FALLS FIRST (SE, Andersson) 254+249=503, R. CACIL

3. HADUWIK MOONVILLAGE (CZ, DubnovŠ, Ing.)                 250 +251=501

4. FASTFOOT'S SUMMER SAVORY (SE, Andersson)                  245+246=491 

5. DYKA'S GENTLE FINOCCHI (DE, Dyka)                                  244+224=468

6. DEBITUS LAETUS LEAENA (FI, Nampajšrvi)                            235+225=460

7. PRIVILEGIA IZ VOLSHEBNOGO LESA (RU, Konoplyov, Kiryushina) 209+233=442

8. MILIY ZVER SESSILIA (RU, Panasyuk, Lemyaskina)                 216+224=440

9. SKAZOCHNAYA OSEN IZ VOLSHEBNOGO LESA (RU, Mozhaeva, Kiryushina)

                                                                                                           214+220=434

10. SKAZKA KELTOV IZ VOLSHEBNOGO LESA (RU, Shulemina, Kiryushina)

                                                                                                            241+187=428

11. CAREL WOLF VIOLETTA (FI, Laakso)                                     213+203=416

12. SIMPHONIA LIUBVI IZ VOLSHEBNOGO LESA (RU, Drugin, Kiryushina) 210+178=388

13. ELAINE BALFAMA (CZ, RudoleckŠ)                                    181+27=208

14. RECHENKA IZ VOLSHEBNOGO LESA (RU, Kiryushina)       85=85

- KNALLÅSENíS ISABIS (DE, Gottschalk)                                      0  

 

Irskż vlkodav psi

1. DYKA'S GENTLE HAPPY HIPPO (DE, Gottschalk)       241+262=503, CACIL, EM-15

2. DEBITUS LAETUS LEGENDA (FI, Nampajšrvi)             230+244=474, R. CACIL

3. IVANHOE MOONVILLAGE (CZ, DubnovŠ, Ing.)      219+245=464

4. ARLIN LUX ESSENIA (SK, MariöŤŠkovŠ)                      224+224=448

5. GALLARDO MOONVILLAGE (BE, Belis)                      197+231=428

6. OBEREG VIKINGOV IZ VOLSHEBNOGO LESA (RU, Perepyolkin, Kiryushina)

                                                                                              197+38=235

7. MAGIC MOVES OF FIRST AVENUE (BE, Belis)          190+34=224

8. DAR KELTOV IZ VOLSHBNOGO LESA (RU, Sukhanova, Kiryushina) 202=202, zranžn

9. PINKERTON IZ VOLSHEBNOGO LESA (RU, Yakovleva, Kiryushina) 116=116

- MILIY ZVER FRAM WARRIOR (RU, Panasyuk)             0

 

MaÔarskż chrt feny

1. PRIMADA SHINE LIKE FULL MOON (FI,WikstrŲm,Kimpimški)252+268=520,CACIL,

                                                                                                                                      EM-15

2. EGYETLEN ARANY ALMA (FI, Kuronen)                                250+266=516, R. CACIL

3. TIGRISBUNDAS EGOTUZ (FI, Salonen, Hollt)                 250+255=505

4. PRIMADA FULL-BLOODED HUNTER (FI, Pelto)          242+262=504

5. AVENINA'S DUNAI DONNA (FI, Lehtinen)                    247+251=498, zranžna fin

6. ARANYŃGI UTONŃLLO FABULA (HU, KomŠromi)     241+251=492, zranžna fin

7. FRUSKA THE BESTIAL FACE OF BEAUTY (FI, Lehtinen, BergstrŲm) 234+47=281,

                                                                                                                                  zranžna fin

MaÔarskż chrt psi

1. PRIMADA CATCH THE FULL CATCH (FI, Naukkarinen) 250+255=505, CACIL, EM-15

2. CSABA ”HUNGARIKUM (FI, Husu)                               228+267=495, R. CACIL

3. HAJNALI TEJSZÕNHABOS KAKA” (FI, StrŲm)             240+255=495

4. MAGYAR ŃLOM AVALON (CH, Kiesewetter)               232+258=490

5. AVENINA'S BIVALY (FI, Pennanen, Kauppinen)             244+245=489

6. RADAR (HU, Csillik)                                                          240+247=487

7. AVENINA'S CSINTALAN CSANTO (FI, Kiv                 222+238=460

8. VŃRVIT…Z SZELL’ (HU, Dr. Nagy)                                244=244, zranžn

9. VADŃSZOK R…ME AKKORD (FI, Holman)                    234=234, vzdal fin

10. DEVAJ 1976 CSONGOR (AT, Kerschbaum)                  228=228, zranžn

 

Polskż chrt mix

1. ONUFRY ZAGLOBA CELERRIMUS (PL, Szmur≥o), pes 242+268=510, CACIL, EM-15

2. TARA (PL, Szmur≥o), fena                                                  249+259=508, R. CACIL

3. PODKOMORZYNA CELERRIMUS (PL, Szmur≥o), fena  230+253=483

4. TYTUS (PL, Grabowska), pes                                           193+247=440

5. MIDAS HABENDA (PL, Dutkiewicz), pes                        146=146

- ORDYNAT MICHOROWSKI CELERRINUS (PL, Szmur≥o), pes 0

 

Saluki feny

1. T¬DJ MAH¬L JADA-KARIDA (CH, Rohrbach, Devaux)  260+241=501, CACIL, EM-15

2. HAEFEN GALAXIE FOR SHARWASSIM (SE, Haglund) 246+249=495, R. CACIL

3. ISCHKIRA IRANSCHAHR (DE, Dahncke)                       252+243=495

4. CATIFA AL NAQAWA (RU, Kozlova)                            239+249=488

5. HASNA SHARAF-AL-BAIT (CH, Rohrbach, Devaux)     233+251=484

6. HAJAR SHARAF-AL-BAIT (CH, Rohrbach, Devaux)      237+238=475

7. PASCHDOU'S BEGUM (DE, Bormacher)                        235+239=474

8. AL A'LIM JANAN (SE, Lindholm)                                    237+237=474

9. TIZPA PORGOUHAR ZARRIN (CH, Rohrbach, Devaux) 242+232=474

10. PASCHDOU'S BINAA'I (DE, Wardege)                          232+241=473

11. TA'ZIM GEHNA GAZALAH (SK, FĺakovŠ)                    222+250=472

12. BASARAT KARIM FLORISTANA (RU, Soboleva)        237+235=472

13. TIZPA PORGOUHAR NOUR (CH, Rohrbach, Devaux)   237+233=470

14. TAZILLAH EVITA QUEEN (FI, Hyvšrinen)                    228+240=468

15. AL A'LIM JOHARA (SE, Lindholm)                                236+231=467

16. BAHEEYAH SA'D AL-NASHIRAH (DE, Plietz)            229+237=466

17. RAA'ZIA SAHI'BA AL ASMAANII (BE, Van Mieghem) 236+230=466

18. TAZILLAH CARA CAMELIA (FI, Hyvšrinen)               222+241=463 

19. TAZILLAH GHALIA KARMAH (FI, Hyvšrinen)           222+234=456

20. SALGREY'S ALINA (FI, Ritari)                                      236+217=453 

21. AAVATUULEN AHAVA NESHAMA TOVA (FI, Sinikara, Anttila, Minz) 215+237=452

22. EL HAMRAH JAMRAH (FI, Rihkajšrvi, Rihkajšrvi)      214+233=447

23. KONYA (DE, Bormacher)                                             217+228=445

24. JAYAOUIJA HADI EL BASHER (BE, van der Lichte)   218+226=444

25. KHALILS BASHIRAH (SE, Johansson)                          212+224=436

26. VOLGAI'AS ISIS (BE, Van Mieghem)                            192+237=429

27. EL CASAR FARLAT (PL, Zeszutek)                              191+235=426

28. CANDACE AL ZAHRA (RU, Smolyaninova)                 105=105

29. NEVARI SANATIS (PL, Gajos)                                      104=104

- SHARWASSIM BUSRA (SE, Haglund)                              - disq - DISQ

- PARI-WAS UMARAH-NOUSHZAD (DE, Berndt)           - disq - DISQ

- CAMIYA AL NAQAWA (RU, Poleeva)                             - disq - DISQ

 

Saluki psi

1. TIZPA PORGOUHAR ISFANDIYAR (NL,Bodengraven van,Bekker) 243+253=496, CACIL,

                                                                                                                                     EM-15

2. LAHATPAR HADI EL BASHER (BE, van der Lichte)                234+257=491, R. CACIL

3. DARAYAVANUSH VAN DE BRUINBRAND (NL, Bodengraven van, Bekker)

                                                                                                       246+243=489

4. ILA IRANSCHAHR (DE, Dahncke)                                           246+239=485

5. NON SERVIAM CREDO QUIA ABSURDUM (FI, Sailola)     224+259=483

6. EL TORO FARLAT (PL, Luczak)                                             241+242=483

7. MOHDJAHERI AL-SAFI (NL, Bodengraven van, Bekker)       229+249=478

8. AL A'LIM JAWDAT (SE, Lindholm)                                        230+248=478

9. SHARWASSIM BASIM (SE, Haglund)                                    220+257=477

10. ZARABIS OLDOOZ (FI, Lehmusto)                                      232+245=477

11. AL NAFISEH CASWAR (RU, Zaykovskaya)                        229+247=476

12. SUNFIRE IBSAN (FI, Keskinen, Lepola)                              236+240=476

13. YASHARS ESTEBAN (SE, MalmstrŲm)                               232+243=475

14. DAVU JUMANJI FíTOORAJ (DE, Schmidt)                        227+247=474

15. LIRONPILI HADI EL BASHER (BE, van der Lichte)           236+238=474

16. HARUN SHARAF-AL-BAIT (CH, Rohrbach, Devaux)        221+252=473

17. KIANOUSH Y-SHIRVAN (FI, Kotti-Rantala)                     224+249=473

18. AL WATHBA DILWAR FAARIH (FI, Lepola, Keskinen)   231+242=473

19. IRAAF IRANSCHAHR (DE, Dahncke)                               230+242=472

20. SHARWASSIM AJIB IBN SHAITAAN (SE, Haglund)       217+244=461

21. LUPULUS HADI EL BASHER (BE, van der Lichte)            225+235=460

22. SHAMALI IMRAM NADIR IBN RAADIN (SE, Wallin)     222+234=456

23. CARAVAN DHUU DAWAR (FI, Jšrvinen, Ojanperš)         207+240=447

24. DHAWATI UDAY KARAM (SE, Lagerbšck, Lagerbšck)   205+237=442

25. BADAR AL-NAJIR (SK, Kevťly)                                        127=127

26. JIMMYCHOO (RU, Shahova)                                              115=115

 

Sloughi mix

1. HAKEEM EL DJEBEL DE LA BERONDIERE (FI, Mškinen), pes 234+275=509,CACIL,

                                                                                                                                       EM-15

2. GULPERI MAHANAJIM (DE, Schlenkrich), fena                        215+274=489, R. CACIL

3. DJEBEL MAHANAJIM (DE, Schlenkrich), pes                           211+263=474

4. AZEEM SHUBAH AL WARDA (FI, Kapanen), pes                   213+258=471

5. FARIDA MEISSOUM DE LA B…RONDIÈRE (CH, Bšchtiger), fena 203+262=465

6. HAFIDA EL FARAON DE LA B…RONDIÈRE (CH, Bšchtiger), fena 205+258=463

7. CANDY NURI AL BAIDA (NO, Ohlson), fena                           193+221=414

8. TILLIEVILLE WOQOOYI (SE, BjŲrklund), fena                         191+194=385

9. ELEGANTIN MUSKOVIITTI (FI, Mškinen), pes                       202=202, zranžn

10. D'JAFAR DE LA B…RONDIÈRE (CH, Pfenninger), pes            196=196, zranžn

 

äpanžlskż galgo feny

1. COUS-COUS REGALIZ QUERIDA (SE, Viktorsson)      234+270=504, CACIL, EM-15

2. RABILARGO'S DIXIE DANCER (FI, Stenberg)               247+254=501, R. CACIL

3. HOT ISLE ELEENA (RU, Sobennikov)                             240+253=493

4. CANDELA (IT, Coiro)                                                       226+264=490

5. O'GRADI'S AZAFRAN (SE, MalmstrŲm)                          207+257=464

6. DOÑA RAFAELA OF LITTLE MILWAUKEE (NL,Reuser) 201+262=463 

7. EYWA DEL NINOS VENCEDORES (DE, Gerdes)          205+256=461

8. COUS-COUS REGALIZ MIEL (CZ, BrandovŠ)            207+251=458

9. ALHAMBRA (DE, Rissmann)                                             197+250=447

10. ZAKEYA'S WOODEN HEART (SE, Davidsson )           208+235=443

11. ZARANDILLO QUERIDA CAMARADA (FI, Latvamški)174+265= 439

12. O'GRADI'S ALTEZA (SE, Gršntz)                                   202+237=439

13. COCOLORES KARLOTTA (FI, Stenberg)                     181+240=421

14. CARITAS PALESIO IZEDA (BE, Vrancken)                  170+241=411

15. COUS-COUS REGALIZ DULCE (CZ, Richterovi)     161+240=401

16. ZARANDILLO QUERIDA CHAMACA (SE, Isgren)      150+239=389

-MAGIC BLUES ANGELA STREHLI (SE, Svanberg)           0

-RANDEROS XIMENA (FI, Sarlin)                                       0

 

äpanžlskż galgo psi

1. JUCARO SPI FINITO (RU Sukhanova)                             243+260=503, CACIL, EM-15

2. COUS-COUS REGALIZ AMANTE (SE, Viktorsson)        255+247=502, R. CACIL

3. COUS-COUS REGALIZ CARINO (SE, Talasmški)                      243+250=493

4. FINBLACKIES ALWAYS ON THE RUN (FI, Reini, Latvamški) 242+247=489

5. HOT ISLE DAMIAN (DE, Fabian)                                                228+254=482

6. FINBLACKIES WIND OF CHANGE (FI, Lampela)                    223+244=467

7. HOT ISLE EDGARDO (CZ, Richterovi)                                   202+259=461

8. GREY MOUNTAIN CORTEZ (IT, Bergamini)                              201+246=447

9. O'GRADI'S AQUI (SE, MalmstrŲm)                                             188+242=430

10. FINBLACKIES RUN TO YOU (FI, Keisanen)                          181+245=426

11. DON JUAN OF LITTLE MILWAUKEE (NL, Reuser)              165+242=407

12. CARITAS PALESIO IZALCO (BE, Vrancken)                          150+242=392

13. HOT ISLE CEBRIŃN (SE, Gyllin, Gyllin)                                   164+225=389

14. BASILISCO VENECIANO (DE, Hellio)                                    150+159=309

15. WARLOCK'S REGALIZ (SE, Viktorsson)                                 196=196, zranžn

16. HOT ISLE BASILEO (SE, Gyllin)                                               141=141, zranžn

- FINBLACKIES RUN TO THE HILLS (FI, Mškelš)                      0, zranžn

 

NEDŐLE: 7.6.2015

 

Barzoj feny

1. STEPUN'S DAYKA DOMNIKA (DE, Klein)                   258+249=507, CACIL, EM-15

2. STEPUN'S DRAGINA (AT, Jenewein)                              248+258=506, R. CACIL

3. RAZGULJAI UDACHA (RU, Orlova, Molev)                   254+248=502  

4. BORSCANA WT DYNAMIC (SE, Christiansen, Edland) 242+257=499

5. PASKOVA GOLDEN LADY (CH, RŁttimann)                 249+242=491

6. TURGAI'S KOURA (DE, Spohr)                                      243+235=478

7. ALINKA Z JURAJSKICH BISKUPIC (PL, Juszczyk)      234+243=477

8. MANTSIKKA GO OR GO AHEAD (SE, Flodin)             233+240=473

9. B'LAURE WILWARIN VON DRETOWITZ (SK, Jakl)    248+225=473

10. ZIVANOVA'S BYJENA MINKA (FI, Terho)                 252+219=471

11. RAZGULJAI MILEDI (RU, Orlova, Molev)                    235+235=470

12. BABA YAGA IZ MIRA ńLF (SE, LjungstrŲm)               244+222=466

13. NINOCZKA NEGRUS (PL, Gudaczewska)                   235+230=465

14. MANTSIKKA THE ONE YOU LOVE (SE, Flodin)      238+226=464

15. ZAVIRUKHA (RU, Kapralov)                                        238+225=463

16. BEL SU IZ MIRA ńLF (DE, Kuhlmann)                         231+231=462

17. QUANTUM SATIS STEPOWY GONIEC (NL, Floor) 236+224=460

18. HARYNA WOLFSKALA (DE, Statti)                           221+228=449

19. POLONGAIN OLJAKOVA (FI, SŲderholm)                223+222=445

20. TARASOVíS IMAGINE (SE, Persson)                         221+223=444

21. STEPUN'S ANFISA (DE, Klein)                                   217+222=439

22. MY LITTLE DARLING Z JURAJSKICH BISKUPIC (PL, Juszczyk) 248+185=433

23. ALASKA VON NATALJINKA (DE, Weiser-Stratmann) 211+221=432

24. FELICITY ESME SILENT ENIGMA (CZ, Hrubec)    216+212=428

25. ZALOTNA ZJAWA POLOT (FI, NiinistŲ, Nieminen)     203+170=373

26. RAZGULJAI RYABINUSHKA (RU, Orlova, Molev)     241+84=325

27. ROUSEN SVETLANA BELAYA (FI, Bastamow)          195+100=295

28. RAINMAKER NEVADA NIGHTFALL (FI, Lind-Vilpponen) 245+47=292

29. GOSHAGA JUSTSO MISS TOTALIS (FI, Terho)         219+40=259

30. MANTSIKKA JECCA (SE, Flodin)                                231=231, zranžna

31. JANA VAN WISINSKAJA (BE, Gillemot)                     211=211

32. MISCHRAN CATVONDEE (RU, Zolochevskaya)        182+0=182

- SLASHAVIJ LASTOCHKA AT REP‹LJ (HU, Dr. Nagy) 0

 

Barzoj psi

1. JURAJSKIJ BISTKUPSTWO (PL, Juszczyk)                    246+254=500, CACIL, EM-15

2. RASSWET'S DIANDRO (DE, HŁttner)                             245+246=491, R. CACIL

3. DOGONI MENJA MRAJA (SK, DaökovŠ)                       246+242=488

4. BRUSHNIJK IZ MIRA ńLF (SE, LjungstrŲm)                   247+237=484

5. TINNIWINNIES EREBOS GOLDEN LORD (SE, Karlsson) 244+239=483

6. IOREK'S VALENTINO (SE, Robertson)                           247+234=481

7. ANNA-SU YEVGENI RUSH (FI, Sulkumški)                   243+235=478

8. DIKAJA VARJAG (SE, LjungstrŲm)                                  245+230=475

9. RASKOR KALINOW (DE, Kalinowski)                            237+234=471, zranžn fin

10. MANTSIKKA HARVESTER OF HEARTS (SE, Flodin) 240+228=468

11. ZATRAVIN FOMA FILARET (FI, Savinen)                    221+244=465

12. MANTSIKKA SYN OF KUNGUR (SE, Christiansen)     226+236=462

13. TURGAI'S KOROL (DE, Wittka)                                     227+231=458

14. TURGAI'S JALTAI (DE, Wittka)                                      217+234=451

15. KNYAZHIE ZOLOTO VELIKAN MOGUCHIY (RU, Zolochevskaya) 230+219=449

16. TARASOVíS INVERNESS (SE, Persson)                       204+243=447

17. ALLUR (RU, Mitrofanova)                                               215+217=432

18. BOLSHAJAN FARAMIR (FI, Karikumpu, Karikumpu, Karikumpu) 188+159=347

19. TURGAI'S KEOMA (DE, Franz)                                    237+80=317

20. VASART LEZGIN (RU, Fedyanina)                                223+89=312

21. ARAD MINUI VON DRETOWITZ (CZ, Hrubec)     211+77=288

22. RAZGULJAI MOROZ (RU, Sukhinin)                            217=217, zranžn

23. HAI'KO WISINSKAJA DE PRJEVALSKI (BE, Gillemot) 215=215, zranžn

24. ROUSEN SHCHUKA BEZHEVYJ (FI, Lahtonen)            129=129

25. TOBOL (RU, Raevskaja)                                                   123=123

26. TEREK (RU, Semyakhin)                                                   122=122

27. ANTON Z JURAJSKICH BISKUPIC (PL, Juszczyk)      122=122, zranžn

28. DOMINO HOMIEROVITCH BOLDAREFFCHINO (RS, Kim) 121=121

- NOY MAJOVE BOHEMIA (RS, Kim)                                0

- AVANTAR VON NATALJINKA (CH, RŁttimann)             DISQ

 

Faraůnskż pes feny

1. TAíFAZOLU CENSINA (DE, Scotland)                            255+249=504, EM-15

2. BAZINGA A SONG OF ICE AND FIRE (FI, Kanerva)     228+265=493

3. TAT-TETERRA ZEFFIENA (BE, Catteeuw)                       240+253=493

4. NORTHGATE'S POETRY IN MOTION (FI, Ukura)         245+244=489

5. NAQADA DIAMONDS ARE FOREVER (RU, Grodinskaya) 241+239=480

6. BAZINGA A DANCE WITH DRAGONS (NO, Hansen)   241+235=476

7. NORTHGATE'S NO REGRETS (FI, Meisalmi)                 224+242=466

8. SAWHORSE'S PARTY ANIMAL (FI, Hostikka, Differt, Saarinen) 221+242=463

9. BAZINGA A GAME OF THRONES (NO, Hansen)          228+234=462

10. ARRIVISTA EXTRA SPECIAL (RU, Orlova)                 222+235=457

11. MESMERIZING MADE IN HEAVEN (NO, Hansen)      221+235=456

12. AMBIKA TEMPLE OF SACHMET (CZ, MaÚasovi) 219+232=451

13. TAT-TETERRA TAGHMILHA TAL-HELWA (NL, Biemans) 181+238=419

14. TAT-TETERRA TIFLA GWIDA (NL, Biemans)             188+225=413

15. XO'S AGENA (BE, Catteeuw)                                        162+194=356

- TAT-TETERRA ALTYNAI (DE, Scotland)                         0

- TAT-TETERRA FIHA MARA (NL, Biemans)                     0

- TAT-TETERRA WARDA TA TIFLA (NL, Biemans)          0

 

Faraůnskż pes psi

1. BAZINGA A STORM OF SWORDS (NO, Hansen)          236+254=490, EM-15

2. NORTHGATE'S FOREVER N EVER (FI, Leino)              240+244=484

3. TEMPLE VELES ACT TO FOLLOW (RU, Grodinskaya)  244+239=483

4. SAWHORSE'S MIGHTY WONDER (FI, Ikonen)              232+243=475 

5. SAWHORSE'S WILD SPIRIT (FI, Koskenperš)                221+245=466

6. ANKH-ANUBIS TEMPLE OF SACHMET (CZ, Lichtenberg) 215+244=459

7. TAT-TETERRA IL-BAHBU (NL, Biemans)                         231+225=456

8. NORTHGATE'S NOTHING ELSE MATTERS (FI, Ukura, Ukura) 222+225=447

9. D'NAILAH HANIF TAL SANNAT (CZ, HalenkovŠ)    186+207=393

10. SAWHORSE'S SHOOTING SPARKS (FI, Murto, Valkama) 192=192, zranžn

- NORTHGATE'S PRINCE CHARMING (FI, Murto, Ukura  0

- XO BELMONDO TAL SANNAT (CZ, HalenkovŠ)          0

 

Ibizskż podenco mix

1. ROSENHILL'S LA-PERLA (FI, Valtonen), fena                253+247=500, EM-15

2. DOLCE VITA RJABINA DE, BERGERAC (EE, Tammik) fena 236+254=490

3. HUFU AMBER LIZOTA (FI, Partiainen), pes                    246+244=490

4. ARBECA'S AL MANZOR (FI, Valtonen) pes                    230+242=472

5. SNOUT BUTTERSCOTCH (FI, Lanki) fena                      228+243=471

6. MALACHITE'S DRAGONS DARE (CZ, HalenkovŠ) pes 225+243=468

7. ESKARXA ANISETTO (FI, Partiainen) pes                       239+216=455

8. CAZAION AMIR (FI, PŲyhŲnen) pes                                202+235=437

9. CAZAION AZRAFF (FI, Sironen) pes                               194=194 zranžn

 

Sicilskż chrt mix

1. MARISLA'S ALESSANDRIA (FI, Anderson, Anderson) fena 247+256=503, EM-15

2. CYRENENSIS MASCOTTE (FI, Nurminen, Luomanmški, Blomberg) pes 246+253=499

3. IOSONO CHAMPAGNE (FI, Luomanmški) fena              244+246=490

4. IOSONO GALILEO GALILEI (NO, Joensen) pes             242+247=489

5. BISCOTTI BABETTA (NO, Joensen) fena                          236+251=487

6. TULIMAAN HAZARDOUS HENDRIX (FI, Seisalo-Janhunen) pes 243+244=487

7. TULIMAAN MIA MILANCA (FI, Koponen, Kirjonen) fena 234+246=480

 

Whippet feny

1. FIERCE FIREBALL BREAKTHRU (SI, Kerpan)             261+254=515, CACIL, EM-15

2. FIERCE FIREBALL BIG BANG (HU, Gyůllai)                 260+253=513, R. CACIL

3. FAST PACK'S BUMBLEBEE (FI, Niva, Niva)                 260+250=510

4. STORM FIGHTER'S ANASTASIA (SE, Kjšllbring)         261+239=500

5. TIGER'S CHAOS CALL ME SUGAR (FI, Paldanius)        254+245=499

6. XANELLE OF GOLDENBLUE (CH, Meyer)                    259+240=499

7. PLAUDITE XTREMELY SPICY (FI, Jutila)                      256+241=497

8. MJOHUNDR ANNT BØLLE (NO, Lund)                         238+256=494

9. SILVERHAWK'S U AND ME (CH, Wullschleger)            232+258=490

10. GAZETTE (BE, Vrancken)                                               255+235=490

11. STORM FIGHTER'S ALLY (BE, Zander, Bilz)               262+225=487, zranžna fin

12. SNOWDROP DOTTY (HU, Gyůllai, Hannes)                 261+225=486

13. CULANN'S KIMBA LEE (DE, Knickrehm)                    248+231=479

14. OF STREAMLINE KEROSENE (FI, Valli)                      250+228=478

15. FIERCE FIREBALL ANTICYCLONE (HU, TŲlgyesi)     241+233=474

16. BARCHABELL'S KATHARSIS (FI, Iivonen-Forsstťn)   246+225=471

17. FIERCE FIREBALL ALL-IN (HU, Gyůllai, Hannes)       242+225=467  

18. JELLIED SWEETS DOMINIJA (LV, Gosteva, äimonelyte) 239+227=466

19. IDOMIC'S EL JC MIDGET (SE, SjŲberg LagerstrŲm)      256+210=466

20. CULANN'S REGGIE (BE, Zander)                                  257+205=462, zranžna fin

21. HEIDRUN DEL KARFO (BE, Van Den Bossche)            243+217=460

22. IDOMIC'S EL ROYAL ZENITH (SE, Konculic)              225+233=458

23. CANOODLE'S KNIGHTSAGA (BE, Dierickx, Valgaeren) 233+222=455

24. SILVERHAWK'S WHY NOT ME (CH, Angst)                235+218=453

25. CULANN'S QUINTA ESSENTIA (SK, BŠlint)                241+207=448

26. SILVERHAWK'S VIS A VIS (CH, Wullschleger)             200+243=443

27. OOCHIGEA'S IZBYLIUS (BE, Verbeke)                         225+218=443

28. CSUKŃS…RI ZSIVŃNY DINAMIT (HU, Gyůllai)           214+228=442

29. MJOHUNDR ANGAN (NO, Lund)                                 232+207=439

30. BRIXIE TRIXTAN (CZ, Janký)                                               240+199=439

31. TEGŃR KAPITŃNY CSÒKA (HU, Dr. Szeghalmi, Sutus)          215+219=434

32. SEA LEOPARD'S RULES 4 ROBYN (DK, Plith)                        218+211=429

33. AANISTON WAITING WALKING TALKING (SE, BjŲrklund) 194+233=427

34. TORSHAMMARENS TIILI (SE, Brandt)                                     234+192=426

35. GABRIEL (RU, Ivanova)                                                            204+210=414, zranžna fin

36. STORKTOWN'S MOONDANCE (DE, Steenbergen)       217+194=411

37. POONA MAJESTICANIS (PL, Dabrowska)                    167+229=396

38. GRńNDENS DIANA (SE, Hellgren)                               158+229=387

39. OF STREAMLINE KINETIC ART (FI, StŲckell)            248=248, zranžna

40. SILVERHAWK'S SLEEPING SUN (CH, Wullschleger, Wullschleger) 241=241, zranžna

 

Whippet psi

1. ISAC V. DIA-ROBINNE (SE, Tapani, Bolvary)    261+261=522, CACIL EM-15,

                                                                                                                                Best in Field

2. OF STREAMLINE KNICKERBOCKERS (FI, Koskinen, Mškinen) 257+264=521, R. CACIL

3. FIERCE FIREBALL ATTRACTION (HU, Kenderesi)      261+256=517

4. INDIAN HILL'S ARAMIS (FI, Forsstťn)                          256+259=515

5. GRńNDENS JANUS (SE, Holmquist)                               270+241=511

6. FIERCE FIREBALL BLAZE (SK, Boěik)                          254+256=510

7. FIERCE FIREBALL ARROW (FI, Hšmšlšinen)                255+255=510

8. EFFLORESCO'S MAVISCAL (RU, Porozhnyakov)         252+257=509

9. FIERCE FIREBALL ACE (RO, Butuman)                         254+253=507

10. PLAUDITE XTREMELY FUNNY CHAP (FI, Hietaharju) 250+256=506

11. LANCAR DREAM EVERYTHING IS LOVE (LV, »epuļonoka) 251+254=505

12. STORM FIGHTER'S AIDEN (DE, Knickrehm)               250+252=502

13. KLENOD'S VALLE (SE, Cedervall)                                260+238=498

14. MAXWIN HURRICANE (FI, Suominen)                        264+233=497

15. EXILIO (NL, Floor)                                                         249+241=490

16. STORKTOWN'S NIGHTMARE (DE, Steenbergen)        237+250=487

17. KONDOR EYE (IT, Ricciarelli)                                       243+236=479

18. DINGY DUKE EL SCHIRAS (DE, Rivis)                       232+241=473

19. HOT ISLE PRESIDENT (NO, Brevik)                             237+235=472

20. HAPPY HALLOWEEN V. DIA-ROBINNE (NL, Wiegant-van rijswijk) 244+227=471

21. MISTER DOLCE GOOD TO SEE YOU (SK, Boěik)      256+211=467

22. LASSIE DEL KARFO (B,E Ravers)                                 235+224=459

23. SPRINGELDENS MANDELKUBB (SE, Karlsson)          210+232=442

24. GORDON ISIS WIND (SK, Boěik)                                  233+205=438

25. AIRON AGILE KIN DNEPROVSKAYA PIRANYA (RU, Petrov) 236+201=437

26. FARHENHEITDIBH (IT, Masdana)                                210+224=434

27. HENRY DEL KARFO (NL, Voeten, Mastrigt van)          234+195=429

28. KULIKOVO POLE ORIKS BYSTRY (RU, Kuzmina)     222+205=427

29. KHABA DEL KARFO (BE, Ravers)                                228+191=419

30. MJOHUNDR ARI (NO, Weideborg)                                215+203=418

31. SYLVIANNE'S FABRICE (DE, Gerdes)                          232+183=415

32. DAKOTA DU CHAT QUI RIT (IT, Foffano)                  236+169=405

33. DE LA SURE D'ELLE JAIRZINHO (BE, Vrancken, Jamart) 213+183=396

34. SYLVIANNE'S HEARTBREAKER (DE, Gerdes)             226+165=391

35. SYLVIANNE'S NAGANO (DE, Gerdes)                         244+0=244

36. IDOMIC'S EL ROYAL TISSOT (SE, Lundberg)              239+0=239, zranžn fin

37. SILVERHAWK'S U-TURN (CH, Felt)                             236=236 zranžn

38. SILVERHAWK'S UP TO NEVERLAND (CH, Huggenberger, Wullschleger)230=230, zranžn

39. SATTUMAN BJ-JOE KIDD (FI, Keltakangas)                228=228, zranžn

40. HARRY DU DOMAINE DES CHOJNACKI (IT, Corti) 219=219, zranžn

41. KRYLATAY RAKETA ZENITA (RU, Veleskevich)        137=137

 

Italskż chrtŪk feny

1. DALIA TILECO (CZ, BarŠk)                                         266+254=520, CACIL, EM-15

2. SNAP DOG'S JARINA (AT, Wegger)                                260+250=510, R. CACIL

3. DANIEL VENTO VITTORIA (RU, Makarova)                 255+249=504

4. CHASING KISSES BE MY SUNSHINE (DE, Wertmann) 260+241=501

5. TARUMETSńN KIPIN÷ITń TUULEEN (FI, Uuttu)         253+233=486

6. WISLA VON ABAKAN (AT, Wegger)                              247+233=480

7. POSLUSJNYE WIHRI ZJUKÄ (NL, Zeeland van)             251+213=464

8. GANIM'S ZIVA (NL, Stout)                                              260+200=460

9. LIMAY D'AMBY BAMBI (BE, Van Bogaert, Lerno)        238+221=459

10. ADELCHI MATILDE (IT, Verna)                                    246+212=458

11. E'CELESTE DE MAGISTRIS (DE, Statti)                        246+209=455

12. BERYLLINE FAZERIN SININEN (FI, Ukkola-Vuoti)    247+206=453

13. POSLUSJNYE WIHRI JETSJOH (NL, Zeeland van)       229+221=450

14. ADELCHI REBECCA (IT, Verna)                                   248+200=448

15. TARUMETSńN RAKKAUDEN TńHTIP÷LYń (FI, Uuttu) 219+227=446

16. TAIKATYT÷N GAňLLA (BE, Jonckheere, Vermaut)    150+180=330

17. KURNOUS DIAMANTA (FI, Kontinen)                         203+ 0=203

- AL-SH…N TOKINA (SE, BjŲrkman)                                   0

- CURVY I WANT IT ALL (NO, Dahl)                                 0

- GRANADA DELLA CASA PULCINELLA (FI, Åkerman) 0

 

Italskż chrtŪk psi

1.ADELCHI MIRTO (SE, Nilsson)                                        253+260=513, CACIL EM-15

2. FREYR ANNAPERLA (DE, Fritz)                                     269+242=511, R. CACIL

3. SALTA COL VENTO FRIEDRICH FIYERO (DE, Petri)  256+253=509  

4. LUCCA D'AMBY BAMBI (BE, Huyghe)                          262+245=507

5. WERON FERITTE BUGSY (SE, Nilsson)                         255+250=505

6. SIRIUS TRILLO (SE, Nilsson)                                           240+258=498

7. QVICKELYCKANS FILIBERTO (SE, Svedin Larsson)    250+240=490

8. IDEFIX PHOENIX (NO, Jensen)                                       262+224=486

9. ERCOLINO (CH, Marti)                                                    247+238=485

10. EDUCATO ANNAPERLA (DE, Fritz)                             246+234=480

11. FORMOSO TILECO (CZ, BarŠk)                                254+224=478

12. PIRAYAS HAJEN (SE, Nilsson)                                      236+241=477

13. ADELCHI LIONELLO (IT, Anselmi)                               242+235=477

14. SALTA COL VENTO ENRICO (DE, Petri)                     240+221=461

15. ADELCHI ROMEO (IT, Melis)                                        221+239=460

16. GOD SAVE THE QUEEN DE MAGISTRIS (FI, Kontinen, Jššskelš) 221+237=458

17. FALCO NOIR DE MAGISTRIS (RU, Filippovy, Filippovy) 224+231=455

18. FACHIRO TILECO (CZ, BarŠk)                                      202+245=447

19. OLMO (IT, Foresti)                                                             213+232=445

20. DARK LEGEND'S CREDO (DE, Wertmann, Wertmann)    227+0=227

21. …CLAIR DES PRINCES DE KAZAN (CH, Marti)             223+0=223

22. ANTONIO SPIRIT OF SUMMER (DE, Goldschmidt)        222+0=222

 
 
 

ZPŐT