16.5.2015 – Pardubice – Velká Cena Pardubic, bodovací, CACT – coursing

Pořadatel:  Český pes

Místo: Pardubice, Agrofert park, dostihové závodiště

Obsluha navijáku: Vít Pašek (konečný naviják)

Rozhodčí: Miluše Mečířová Novotná, Jana Jehličková, Petra Dittrichová, (Ing. Soňa

     Přílučíková) (změna vyhrazena)

Startovné: Člen 400 Kč/16 EUR, nečlen 500 Kč/20 EUR

                 Sleva pro dalšího psa jednoho majitele 50 Kč/2 EUR,

     pátý a další pes jednoho majitele je zdarma.

    Licence (2 běhy): Člen 200 Kč/8 EUR, nečlen 300 Kč/12 EUR

Trať: Dostihové závodiště, travnatá rovina, délka 700 m pro malá plemena, do 1000 m pro

                 velká plemena

 

Afgánský chrt mix

1. Lumya Lu-Kon (Bc. Věra Malátková), fena                    250+242=492, CACT

2. Zeerow z Allahovy země (Lenka Udlínková Macková)    239+243=482, R. CACT

3. Linar Lu-Kӧn (Lenka Udlínková Macková)                     239+234=473

 

Greyhound fena

1. Ina's Fashion Adorable (Eliška Matušková)                     256+261=517

 

Azavak mix

1. Vuai ak Ilaman (Václava Lukešová), pes                         246+258=504

2. Anisah Ginever (Václava Lukešová)                                246+257=503

 

Barzoj mix

1. Engara z Palatinu Moravia (Martin Jošt)                          256+269=525, CACT           

2. Samara Majove Bohemia (Kateřina Lejsková)                 256+258=514, R. CACT

3. Brigita z Brňova (Barbora Slováčková)                            246+259=505

4. Daria z Palatinu Moravia (Martin Jošt)                             247+258=505

5. Beleg Heru von Dretowitz (Kateřina Miklová), pes          241+246=487

6. Usia Majove Bohemia (Kateřina Lejsková)                      240+243=483

7. Ikoné di Silent Enigma (Pavel Bugna)                              250+232=482

8. Aniczka Gorianowa od Matrioszki (Marta Křapová)       236+209=445

9. Calligenia Royal Lily (Zbyšek Hrubec)                            181+244=425

 

Basenji mix

1. Amigo Kwaku Maybe Dog (Kateřina Beránková), pes    261+252=513, CACT

2. Dungu Wabu Asthenia (Kateřina Beránková), pes           250+252=502, R. CACT

3. Bikilu Kandali Santon (Yvona Noveská)                         254+248=502, CACT           

4. Fly With Style Afrikata (Vladimíra Hilalová), pes            248+246=494

5. Coffi Sandali Santon (Yvona Noveská), pes                   253+240=493

6. Energy Endless Love Lis Glamur (M. + M. Novotní)      244+244=488, R. CACT      

7. Ebongo Vungu Asthenia (Kateřina Dolejšková)              247+234=481

8. Isoke Hanáček (Alena Jozífová)                                     233+235=468

9. Jackie Hanáček (Adriana Málková)                                343+110=353

 

Dlouhosrstý vipet fena

1. Agate Zuli of Silkem Grace (Andrea Němcová)              254+257=511

 

Sicilský chrt fena

1. Alisa (Lucie Adámková)                                                 249+260=509

 

Irský vlkodav mix

1. Haduwik Moonvillage (Ilona Dubnová)                           265+261=526, CACT

2. Finn Flintstone (Jana Bačová), pes                                  258+249=507, CACT                       

3. Ivanhoe Moonvillage (Ing. Ilona Dubnová), pes              248+252=500, R. CACT

4. Elaine Balfama (Michaela Rudolecká)                             245+240=485, R. CACT

5. Gucci Moonvillage (Ing. Ilona Dubnová), pes                 244+226=470

6. Arwain Cnoc Áine (Ivana Duchečková)                          226+105=331

 

Italský chrtík mix

1. Casablanca di Sangue Regale (Jiří Švestka)                     262+271=533, CACT                       

2. Ines Tredici (Martina Kiriláková)                                    252+258=510, R. CACT

3. Diamante di Sangue Regale (Moniak Plchová), pes         250+259=509

4. Abia Asma Annaperla (Andrea Váchová)                       250+252=502

5. Atilo Brai Chmelnicki (Ludmila Tomanová), pes             241+258=499

(1xN)

 

Italský chrtík sprinter mix

1. Blue Velvet Duelano (Zbyšek Hrubec)                             259+261=520, CACT

2. Aerobomba Assetto Corse (Renáta Mildner)                   252+265=517, R. CACT

3. Lanuvio Bohemia Skara (Renata Hurtová), pes               249+261=510

4. Hero Feritte Bugsy (Vendulka Musilová)                        255+253=508

5. Artemis Můj andílek (Monika Vágnerová), fena              251+253=504

 

Maďarský chrt feny

1. Aureola Mobilis in mobile (Ladislav Garay)                     258+260=518

2. Kucorgó-Dombi Imola (Renáta Mildner)                         249+252=501

 

Saluki pes

1. Elmas Nadir Danone (Jana Jarolímová)                            254+258=512, CACT           

(1xD + 1xN)

Sloughi mix

1. Usamya Rašaja Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)               254+260=514, CACT

2. Ula Rašaja Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                      254+256=510, R. CACT

3. Vahab Bohemia Genao (Jana Tomešková), pes                           247+261=508, CACT

4. Amir Ibn El Bohemia Genao (Mirka Houšková), pes                   245+259=504, R. CACT

5. Victory Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                           237+256=493

6. Zahra Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                              241+247=488

(1xD)

 

Španělský galgo mix

1. Hot Isle Edgardo (Hana a Tomáš Richterovi), pes                       267+262=529

2. Cous-Cous Regaliz Dulce (Hana a Tomáš Richterovi)                 260+262=522

 

Whipet mix

1. Asha Trixtan (Kristýna Zapletalová)                                271+271=542, CACT

2. Chilli od Hněvína (Pavlína Pašková)                                271+269=540, R. CACT

3. Bonamie Deixes (Petra Dittrichová)                                 269+265=534

4. Aluccio Con Amore (Marie Studnická), pes                    265+266=531, CACT                       

5. Anelli Con Amore (Petra Mlejnková)                              266+262=528            

6. Yavaanse Yasmine z Hedvábí (Lubica Toušová)             263+260=523

7. Bibianne Trixtan (Klára Lindovská)                                 259+262=521

8. Chuligan od Hněvína (Lenka Voráčková), pes                 262+258=520, R. CACT      

9. Absolute Joy de Wallrock (Jitka Vágnerová), pes            257+262=519

10. Yashica z Hedvábí (Hana Jinková)                                 257+258=515

11. Bibendina z Úplňku (Ing. V. Kučerová Chrpová)          261+253=514

12. Dexter Inventum (Eliška Čejková), pes                          249+250=499

 

Whippet sprinter mix

1. Cooper Mini Rhoderick Sodar (Anna Langová)              258+260=518, CACT

2. Jabulani Bohemia Snap Dog (Ladislav Janiš)                   254+257=511, R. CACT

3. Aloe Vera Soulad (Dagmar Bártová), fena                      254+254=507

4. About Face Valentine Dogs (Denisa Machů)                   246+258=504

5. Cebiscuit Valentine Dogs (Bohumila Hanačíková)           248+254=502

 

ZPĚT