10.-11.1.2015 – Sněžník – Snow Coursing, CACT, CACIL

Pořadatel: NordCoursing club

Rozhodčí: Peter Domeny (SK), Iveta Soldánová, Miluše Mečířová Novotná (sobota),

     Pavlína Pašková (neděle)

Obsluha navijáku: Pavel Jeník (1.kolo), Libor Podhorský (2. kolo)

Délka trati: 600 m, terén rovinatý, technicky náročná

Rozpis plemen: SOBOTA: basenji, irský vlkodav, whippet

                          NEDĚLE: afgánský chrt, azavak, barzoj, deerhound, faraónský pes, italský

chrtík, maďarský chrt, polský chrt, saluki, sicislký chrt, sloughi, španělský galgo   

Startovné: první pes 600 Kč, druhý a třetí pes jednoho majitele 550 Kč

                 další psi jednoho majitele zdarma

 

Afgánský chrt mix

1. Lumya Lu-Kőn (Bc. Věra Malátková)                 167+166=333, CACT, CACIL        

2. Ana-shakti´s Casanova (Ines Fiedler, D), pes       168+163=331, R. CACT, R. CACIL

3. Maja nam mana Baschy (Klaus Ludwig, D)          163+167=330

4. Gracie-Blue ze Zličínských luk (Alena Mačíová)   168+161=329

5. Tiffany Dupont Gandamak (Alena Mačíová)         168+160=328

6. Yilaan (Sterz), pes                                                156+164=320

7. Nightwind Sweet Sugar N´Hot Spice (Katja Werlein) 157+160=317      

                                

Azavak psi

1. Badra Ginever (Nováková)                                 162+169=331, CACT, CACIL

2. Agg Amaias Fouad (Schulze)                              167+162=329, R. CACT, R. CACIL

3. Bastien´s Wanjala (Martina Lang, A)                   155+170=325

4. Bastien´s Xentek (Michael Riegler, A)                 160+159=319

5. Chandu von Rantanplans Erben (Scholz, D)         156+162=318

6. Ahangaran Eneh-n-ma (Tereza Douděrová)         151+162=313

7. Diego von Rantanplans Erben (Scholz)                151+162=313

 

Azavak feny

1. Agg Amaias Gasama (Christiane Thier-Rostaing, D) 167+169=336, CACT, CACIL

2. Agg Amaias Ghuraya (Dagmar Pieper, D)           163+171=334,R. CACT, R. CACIL

3. Bastien´s Wilde Upendi (Shirin Foroutan, A)       161+169=330

4. Agg Amaias Faara-Fiddat (Christiane Thier-Rostaing, D) 161+168=329

5. Agg Amaias Dafiinah (Dagmar Pieper, D)           161+162=323

6. Agg Amaias Djangalah (Schulze)                        101+76=177

 

Barzoj mix

1. Ninoczka Negrus (Gudaczewska)                         162+167=329, CACT

2. Delfis z Murky (Pavlína Pašková), pes                  158+159=317, R. CACT

3. Carmen z Murky (Pavlína Pašková)                      155+158=313

 

Basenji mix

1. Amigo Kwaku Maybe Dog (Kateřina Beránková), pes   159+160=319, CACT

2. Dungu Wabu Asthenia (Kateřina Beránková), pes           158+155=313, R, CACT

3. Energy Endless Love Lis Glamur (M. + M. Novotní)      158+148=306

4. Estee Lauder Ituri Moravia (Anna Brothánková)             149+153=302

 

Sicilský chrt feny

1. Nyna di Ragalna (Jitka Kutiová)                                      177+172=349

 

Deerhound feny

1. Shagiead Just Good Friends (Olga Brandová)                 168+171=339

 

Španělský galgo mix

1. San Cayetano Molito (Petrowitz), pes                             173+179=352, CACT, CACIL

2. Cous-Cous Regaliz Miel (Olga Brandová)                      172+178=350, R. CACT, R.CACIL

3. Clowny Camelia v. d. Wilgensloot (Diane Hense)           171+177=348

4. Hot Isle Edgardo (Hana a Tomáš Richterovi), pes           169+177=346

5. Cous-Cous Regaliz Dulce (Hana a Tomáš Richtervi)       170+173=343

6. Magh Itha´s Athelas (Klára Nováčková)                         101+40=141

 

Irský vlkodav mix

1. Napoleon Paluduz (Lenka Strolená), pes                         168+163=331, CACT, CACIL

2. Haduwik Moonvillage (Ilona Dubnová)                           159+165=324, CACT, R. CACIL

3. Madeleine Paluduz (Jan Pospíšil)                                     160+157=317, R. CACT

4. Miliy Zver Fram Warrior (Panasiuk), pes                         155+158=313, R. CACT      

5. Miliy Zver Sessilia (Panasiuk)                                          152+157=309

6. Ozzy Paluduz (Andrea Jahelková Švamberková), pes      149+159=308

7. Thomas Alva Bedřiška (Libor Podhorský), pes               140+156=296

8. Grande Dame Mezi kamarády (Kateřina Šimčáková)      145+149=294 

9. Denisa Czech Valley (Karel Frank)                                  142+146=288

 

Maďarský chrt fena

1. Aureola Mobilis in mobile (Ladislav Garay)                     173+181=354

 

Faraónský pes mix

1. Barissa Nut Wai Wad (Jitka Kutiová), fena                     159+167=326, CACT                       

2. D´Nailah Hanif Tal Sannat (Jana Halenková)                   162+163=325, CACT           

3. Galla Putimská brána (Simona Hořejší), fena                   155+167=322, R.CACT

4. Fariv Putimská brána (Martin Kříž)                                 162+158=320, R. CACT

5. Xo Belmondo Tal Sannat (Jana Halenková)                     154+164=318

6. Aiwa Nia Wai Wad (Jitka Kutiová), fena                         150+164=314

 

Italský chrtík mix

1. Esserino Annaperla (Helena Šebestová), pes                   172+176=348, CACT, CACIL

2. Chasing Kisses Be Me Sunshine (Wertmann)                  167+174=341, CACT, R. CACIL

3. Dark Legend´s Credo (Wertmann), pes                          170+171=341, R. CACT

4. Earleen Annaperla (Helena Šebestová)                            167+172=339, R. CACT

5. Jo-Akim z Kopfsteinu (Václav Holoch), pes                    164+167=331            

6. Simply Heurekas Heaven (Wertmann)                             101+90 =191 

 

Italský chrtík sprinter

1. IT Grey Butterfly Bacardi (Václav Holoch)                      171+176=347

2. Bon Boa Annaperla (Václav Holoch)                               166+172=338

 

Saluki feny

1. Cha Cha Cha van de Bruinbrand (Harriet Kuijpers, NL)  176+171=347

2. Junah Glenoak (Bc. Věra Malátková)                               171+100=271

 

Sloughi feny

1. Hanifa el Bohemia Genao de la Berondiére (Bc. Věra Malátková) 167+178=345, CACT, CACIL

2. Ula Rašaja Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)          162+176=338, R. CACT, R. CACIL

3. Zahra Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)                  162+174=336            

4. Usamya Rašaja Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)   161+174=335

5. Victory Bohemia Genao (Bc. Věra Malátková)               161+173=334

6. Vahab Bohemia Genao (Jana Tomešková)                      158+170=328

 

Whippet psi

1. Harris of Dulmanian Stars (Petra + Nicole Winkelbach)  163+176=339, CACT, CACIL

2. Brio Brown Rhoderick Sodar (Kristýna Kloučková)       165+169=334, R. CACT, R. CACIL

3. Dexter Inventum (Eliška Čejková)                                  164+166=330

4. William Wallace z Úplňku (Lucie Lenfeldová)                 167+162=329

5. Dingy Duke el Schiras (George Rivis, D)                        158+168=326

6. Alwin Trixtan (Jaroslav Novák)                                      156+169=325

7. Chuligán od Hněvína (Lenka Voráčková)                       167+158=325

8. Gaudí Globe Glass (Ctirad Charvát)                               171+154=325

9. Flash (George Rivis, D)                                                  165+159=324

 

Whippet feny

1. Brixie Trixtan (Lukáš Janků)                                            164+170=334, CACT, CACIL

2. Dragonfly Du Pack De La Jet (MVDr.Kateřina Tandlerová) 168+163=331, R. CACT, R. CACIL

3. Rhanna Frost Bonaqua (Wojciech Otocki, PL)                164+165=329

4. Brittany Gentle Heart (Fraňkovi)                                     166+161=327

5. Chilli od Hněvína (Pavlína Pašková)                                159+167=326

6. Camouflage Inventum (MVDr. Kateřina Tandlerová)       167+159=326

 

Whippet sprinter mix

1. Avenger Black Ready Go (Věra Mištěrová)                    164+170=334, CACT

2. Mortimer´s Noxville (Kohn)                                           158+173=331, R. CACT

3. Jabulani Bohemia Snap Dog (Ladislav Janiš)                   168+162=330

4. Caity Valentine Dogs (Lucie Boturová), fena                   163+165=328

5. Diamond Eyes Inventum (Čejková), fena                        159+165=324

6. Howdy Cowboy v. Dia-Robinne (Fred Lucke)               168+153=321

 

ZPĚT